Excursii si evenimente > Feed-back-uri, impresii, fotografii din excursiile si vacantele noastre

Circuit Irlanda 17 iunie - 27 iunie 2022

<< < (2/5) > >>

admin:
Am transmis un Email tuturor participantilor cu informarea schimbarii programului de zbor si cu lista de excursii optionale. Daca nu ati primit Email-ul meu, scrieti-mi pe office@singlescamp.ro si va retransmit. O sa am nevoie de raspuns in termen de 3 zile, iar pt a face rezervarile de grup, de plata pana marti 17 mai.

admin:
IMPORTANT

Confirm mutarea de zbor, am operat deja si pe forum si pe site modificarea.

Hotelul in care o sa innoptam suplimentar, 25/26 iunie este acelasi, am gasit disponibilitate, dar mai ales intelegere in ceea ce priveste tariful/noapte. De la 340 euro camera cat este in online, am obtinut 240 euro, ceea ce inseamna ca va fi nevoie sa achitati suplimentar doar 120 euro, nu 170 cat anticipam ieri. Nu este deci nevoie sa ne mutam. Aceasta suma se va adauga in factura emisa de agentie, sumei aferente optionalelor la care ati ales sa participati.

11 persoane au comunicat deja, cel mai probabil ca si ceilalti 8 o sa-mi transmita pana sambata raspunsurile.

Pentru ca vom sta o zi in plus la Dublin, am modificat programul excursiei, apare acum cu schimbarile facute si pe forum si pe site.

Pentru a nu aparea confuzii, am modificat de asemenea si tariful general de excursie, adaugand cei 120 de euro aferenti noptii suplimentare, iar la servicii incluse am adaugat noaptea suplimentara si micul dejun aferent.

Programul de zbor comunicat pe site si forum este cel actualizat.

Am transmis astazi dimineata un Email cu informarea referitoare la programul de zbor si tariful actual de excursie.

simo arad:
Ma bucur ca mai stam o zi in Dublin, bonus la acelasi hotel 2 nopti  :laugh:. Abia astept sa ne vedem. Vine cineva din vest, Arad, Timisoara?

Roman Adina:
Bună, tuturor! Eu sunt din Baia Mare și as vrea să știu dacă e cineva care ar dori să împărțim o cameră la intoarcerea din Irlanda. Am făcută o rezervare la Pensiunea Aeroport Otopeni.

admin:
 :oops: Atentie! Ora de plecare s-a schimbat, am fost anuntati chiar acum. Noua ora (modificata deja pe site si forum) este ora 18:00. Deci ne vedem pe aeroport mai tarziu, la ora 15:00 in loc de 14:00.

Navigare

[0] Indexul de Mesaje

[#] Pagina următoare

[*] Pagina precedentă

Du-te la versiunea completă