Autor Subiect: Revelion 2022 - al XIII-lea in Singles Happy Travel  (Citit de 7990 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline oti

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 208
Re: Revelion 2022 - al XIII-lea in Singles Happy Travel
« Răspuns #30 : Joi, 23 Decembrie 2021, 20:03 »
buna seara, dragilor.
adresez pe aceasta cale o rugaminte din partea Marilenei (0740240347). roaga pe cine mai are 2 locuri pentru transport din Bucuresti sa o contacteze.
poate nu ne lasam colegele pe drum. sper sa ajungem toti cu bine la destinatie.
Pasul indispensabil pentru a obtine lucrurile pe care ti le doresti in viata este acesta: hotaraste-te ce vrei.

Offline Andreea_s

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 6
Re: Revelion 2022 - al XIII-lea in Singles Happy Travel
« Răspuns #31 : Sâmbătă, 25 Decembrie 2021, 23:14 »
Ho-ho-ho, Craciun fericit, grup frumos!
Si eu am nevoie de 1 loc intr-o masina, din Bucuresti sau Ploiesti - Andreea: 0731200694.
Sa fie cu multa voie, oameni dragi si mancare buna!

Offline Cristinas

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Revelion 2022 - al XIII-lea in Singles Happy Travel
« Răspuns #32 : Duminică, 26 Decembrie 2021, 10:41 »
Bună de dimineața! Crăciun magic tuturor !

Ma poate lua și pe mine cineva din Pitești?
Ma gândesc la cei care vin din București!
Multumeeesc !
Tel. : 0757942029.

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Revelion 2022 - al XIII-lea in Singles Happy Travel
« Răspuns #33 : Luni, 27 Decembrie 2021, 09:33 »
L-am sunat dimineata cu Marius, proprietarul cabanei, pt ca stiam ca si-a petrecut Craciunul acolo impreuna cu cativa prieteni comuni. Eram curios si vroiam sa va transmit si voua cum e timpul acolo. Din pacate zapada mare care acoperea totul acum o saptamana acum e in topire, pentru ca e cald si sus. Chiar si lac e zapada putina. Se anunta ceva precipitatii, dar daca temperaturile raman pozitive sau putin sub zero, e improbabil sa fie zapada.

Asa cum am scris si la Revelionul de la Miercurea Ciuc: cald afara, sper "cald" si inauntru, sa va distrati sa va simtiti bine, sa va bucurati de trecerea dintre ani intr-o atmosfera de veselie ca intre prieteni. Va urez sarbatori minunate, drum bun si distractie maxima! Va imbratisez cu drag!  :)

Offline Andreea_s

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 6
Re: Revelion 2022 - al XIII-lea in Singles Happy Travel
« Răspuns #34 : Luni, 27 Decembrie 2021, 13:08 »
Hello,

Acesta este primul eveniment la care m-am inscris si sincer nu-mi este deloc clar care e treaba cu grupajul pentru transport.
Vad multe mesaje de la oameni din diverse parti ale tarii care au nevoie sa se grupeze pentru masini (inclusiv eu) si doar 1 persoana care a primit raspuns!
Deci cum ar trebui sa ne vedem cu toti la locatie, daca sunt atatea persoane care nu au o solutie pentru transport?

Si doar ca sa inteleg, asa se intampla de obicei la genul asta de evenimente? Fiecare pe cont propriu si aia e?
Ca sa stiu ce asteptari sa am mai departe :-[

Offline Iasmina

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 120
Re: Revelion 2022 - al XIII-lea in Singles Happy Travel
« Răspuns #35 : Luni, 27 Decembrie 2021, 15:24 »
Bună gașcă veselă  *|*,
Cei care nu au reușit sa se grupeze încă, va rog sa ma sunați  și va ajut sa găsiți o variantă de transport. 
Iasmina- 0721 58 79 54
„Fii fericit cât trăiești, pentru că mort o să fii mult timp.”

Offline Flo76

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 12
Re: Revelion 2022 - al XIII-lea in Singles Happy Travel
« Răspuns #36 : Luni, 27 Decembrie 2021, 20:16 »
Buna Seara 
 Eu o sa plec din Brasov catre Miercurea Ciuc cu masina proprie  si am locuri disponibile  daca este cine interesat astept sa ne auzim la un telefon iar numarul meu este 0726325098.
Flo

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Revelion 2022 - al XIII-lea in Singles Happy Travel
« Răspuns #37 : Marți, 28 Decembrie 2021, 08:49 »
Forin ai gresit locatia! Tu esti inscris la Miercurea Ciuc, ori aici e vorba de Revelion Balea Cascada.

Offline Corina Paula

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 23
Re: Revelion 2022 - al XIII-lea in Singles Happy Travel
« Răspuns #38 : Marți, 28 Decembrie 2021, 14:07 »
Buna ziua ,

Eu sunt Luminita , vin din Iasi si am disponibil un loc in masina  . Daca este util pentru cineva astept mesaj. Pentru mine este primul eveniment Singlecamp si astept cu nerabdare sa ne cunoastem si sa petrecem cel mai frumos revelion impreuna.  *|* :dance:

In ce data pleci si ce traseu ai ales?

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Revelion 2022 - al XIII-lea in Singles Happy Travel
« Răspuns #39 : Joi, 30 Decembrie 2021, 10:06 »
Am vazut poze pe Facebook, aveti si voi zapada acolo sus. Super!  :thumbup: :dance: Si cum sunteti mare parte o gasca ce deja a "trecut" impreuna prin multe petreceri, nu ma indoiesc ca e fain acolo! Have fun, sa va fie cat mai bine!  *|*

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13224
Re: Revelion 2022 - al XIII-lea in Singles Happy Travel
« Răspuns #40 : Vineri, 31 Decembrie 2021, 09:10 »
Cateva imagini din cadrul minunat de care au avut parte cei care-si petrec trecerea dintre ani impreuna, la Balea Cascada:



















 *|* :thumbup: Distractie faina in continuare!