Autor Subiect: Ciubar, kurtos, turta dulce, natura, plimbare cu caruta, distractie 6 - 8 august  (Citit de 11691 ori)

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline Rodica_I

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 861
Doamneee...acum vad ce lume vine  :smitten: :smitten:... nu vreau sa ma gandesc cum va fi in vizita la fabrica de bere artizanală Csíki Sör

Offline Tania55

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 363
  • Tineretea = puterea de adaptabilitate
Eu ar trebui sa ajung cu trenul pe la 6:15 in Bucuresti (daca nu are intarziere).
Rodica, daca iau metroul, in ce statie trebuie sa cobor ?
Va rog sa repetati Zumba (de pe Youtube) pe " Perfect fara tine" (Vama).
De-abia astept sa ne revedem.  :love:

Offline Tania55

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 363
  • Tineretea = puterea de adaptabilitate
Help !
Nu ma descurc cu sosirea la destinatie.
Sunt din Resita ... trenul meu ajunge prea tarziu, ar trebui sa ajunga la 6:06 si nu cred sa nu aiba intarziere, iar la Petrom Aurel Vlaicu trebuie sa fim la 5:45  :(
Daca trebuie sa-mi iau cazare, pe unde as putea, ca sa fiu mai aproape de Petrom Aurel Vlaicu.
 (Dimineata nu gasesti taxiuri, am patit-o)

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1504
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Aproape de benzinaria Petrom Aurel Vlaicu este Ibis Styles Bucharest Erbas, circa 7 minute de mers pe jos. Poate mai este cineva care vine cu o zi inainte in Bucuresti.
Sau poate mai vine cineva din zona Garii de Nord unde ai gasi cazare mai convenabila.

Offline Tania55

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 363
  • Tineretea = puterea de adaptabilitate
Re: Ciubar, kurtos, turta dulce, natura, plimbare cu caruta, distractie 6 - 8 august
« Răspuns #49 : Sâmbătă, 24 Iulie 2021, 00:05 »
Da, e cam scump Diana, 302 lei de persoana, o noapte.

Offline Tania55

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 363
  • Tineretea = puterea de adaptabilitate
Re: Ciubar, kurtos, turta dulce, natura, plimbare cu caruta, distractie 6 - 8 august
« Răspuns #50 : Sâmbătă, 24 Iulie 2021, 01:26 »
Pot sa ajung cu trenul, la 5:10 in Brasov. E bine asa ?

Offline kriss

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 143
Re: Ciubar, kurtos, turta dulce, natura, plimbare cu caruta, distractie 6 - 8 august
« Răspuns #51 : Sâmbătă, 24 Iulie 2021, 12:25 »
Pffff...hai mai Rodi , asa dedicatie , inca putin si le vezi , sper sa nasc cine stie ce imaginatii.
 :2funny: ;D :yeah:
"Nu ceea ce ai, ceea ce esti, unde esti sau ceea ce faci te face fericit sau nefericit, ci ceea ce crezi despre toate acestea." – Dale Carnegie

Offline Rodica_I

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 861
Re: Ciubar, kurtos, turta dulce, natura, plimbare cu caruta, distractie 6 - 8 august
« Răspuns #52 : Sâmbătă, 24 Iulie 2021, 12:37 »
Cris , m-ai blocat pentru urmatoarea postare  :D :D :happy: ^-^

Offline kriss

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 143
Re: Ciubar, kurtos, turta dulce, natura, plimbare cu caruta, distractie 6 - 8 august
« Răspuns #53 : Sâmbătă, 24 Iulie 2021, 12:41 »
Ai dreptate , ca trebuie sa stam cu masti , deci... amanam momentul  :D ;D :yeah:
"Nu ceea ce ai, ceea ce esti, unde esti sau ceea ce faci te face fericit sau nefericit, ci ceea ce crezi despre toate acestea." – Dale Carnegie

Offline Rodica_I

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 861
Re: Ciubar, kurtos, turta dulce, natura, plimbare cu caruta, distractie 6 - 8 august
« Răspuns #54 : Sâmbătă, 24 Iulie 2021, 12:43 »
Tania , habar nu am, da cred ca de la Aviatorilor  ... stie cris , da m-a blocat pentru urmaotarea postare si nu mai pot comunica cu ea  ::) ???

Offline Rodica_I

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 861
Re: Ciubar, kurtos, turta dulce, natura, plimbare cu caruta, distractie 6 - 8 august
« Răspuns #55 : Sâmbătă, 24 Iulie 2021, 12:46 »
Pfuu, deci gata... :P ... gasim noi moment sa vedem si ..buzele tale...doar nu o sa intram in  ciubar cu masca !

Offline Rodica_I

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 861
Re: Ciubar, kurtos, turta dulce, natura, plimbare cu caruta, distractie 6 - 8 august
« Răspuns #56 : Sâmbătă, 24 Iulie 2021, 12:48 »
Aaaa ...sau la fabrica de bere, doar nu o sa facem gaurica in masca  ::) oO

Offline Rodica_I

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 861
Re: Ciubar, kurtos, turta dulce, natura, plimbare cu caruta, distractie 6 - 8 august
« Răspuns #57 : Sâmbătă, 24 Iulie 2021, 12:58 »
Tania, eu nu prea citesc amuntele importante  ;D , da Cris citeste tot si draguta cum este ma verifica inainte de plecare daca stiu unde plec  ;D  . Asa ca ingerasul meu pazitor, te rog sa citesti atent si sa ne luminezi

Offline kriss

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 143
Re: Ciubar, kurtos, turta dulce, natura, plimbare cu caruta, distractie 6 - 8 august
« Răspuns #58 : Sâmbătă, 24 Iulie 2021, 13:04 »
Fetelor , eu cred ca in descrierea excursiei scrie clar ce si cum... voi reposta si eu acum - ”Ora 05:45 întâlnirea cu grupul în București, Statia Petrom Aurel Vlaicu vizavi de statia de metrou Aurel Vlaicu.
La ora 06:00 se pleacă din București.” ...Deci, sa ne vedem cu bine. *|* *|*
"Nu ceea ce ai, ceea ce esti, unde esti sau ceea ce faci te face fericit sau nefericit, ci ceea ce crezi despre toate acestea." – Dale Carnegie

Offline Rodica_I

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 861
Re: Ciubar, kurtos, turta dulce, natura, plimbare cu caruta, distractie 6 - 8 august
« Răspuns #59 : Sâmbătă, 24 Iulie 2021, 13:39 »
Multumim, igerasule , vedeti ce ziceam ... si frumoasa si desteapta si afoarte atenta  :smitten: :smitten: