Autor Subiect: Retezatu Mare, raiul drumetilor și „Castelul din Carpați" 19 - 22 august 2021  (Citit de 7840 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1482
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
@ Geonnys, ai facut o treabă foarte bună :thumbup:
S-a vāzut că ai experienta altor ture montane. Ma bucur ca te-ai simtit bine si ca iti doresti sa ne insotesti si in alte excursii.

Radu, stiu cât iti doreai sa ajungi in vârf, e o munca ce a inceput, pentru mai multi dintre voi, acum câtiva ani, in Făgaras si apoi in alte masive. Va promiteam ca vom ajunge, la momentul potrivit, pe culmi mai inalte. Ma bucur ca ne-am intalnit in Retezat, la peste 2.200 m, o performanta care nu ar fi fost posibila fara disciplina de care ati dat dovada. M-a impresionat, mai ales, felul in care v-ati dozat fortele, faptul ca ati respectat indicatiile noastre si recomandarile ghidului salvamont. Fara sa va plangeti, fara sa intrebati cât mai e, când ajungem.. Bravo voua!
Sa ne revedem cu bine pe alti munti si mai inalti  *|* Excelsior!

Offline oviarad

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 417
  • barbat serios gasit prieteni, cine i-a pierdut :)
Doamna iria sunteți nedreapta cu Diana , nu are nici o vina ca dumneavoastră nu va cunoașteți limitele pe munte sau ca nu citit complet descrierea excursiei, părerea mea o știți v-am spus-o . În ce ma privește Diana a luat o decizie necesara în condițiile date . Un grup frumos , o atmosfera tipica singles camp, mulțumesc tuturor și mulțumesc Diana .
Va dainui doar ce-am iubit cu-adevarat , cenusa-i restul