Excursii si evenimente > Feed-back-uri, impresii, fotografii din excursiile si vacantele noastre
Perlele Muntilor Trascau: Rimetea, Piatra Secuiului, Cetatea Coltesti 23-25 oct
RoninDario:
--- Citat din: Edith din Joi, 24 Septembrie 2020, 16:10 --- De la Timisoara daca s a inscris cineva pentru aceasta excursie ?
Zi frumoasa sa aveti !
--- Terminare citat ---
Hello Edith!
Cum pot să iau legătura cu tine pentru transport?
Locuiesc în Timișoara.
Mulțumesc!
krondia:
Referitor la transport, până acum și-au manifestat disponibilitatea de a veni in grupaj Ancuta din Cluj - preia două persoane, o persoana din Timisoara si o persoana din Iasi.
Conform listei de participanti, orasele din care veniti sunt:
Timisoara - 5 persoane
Bucuresti - 2 persoane
Cluj Napoca - 3 persoane
Deva - 2 persoane
Resita - 2 persoane
Târgu Mureș - 2 persoane
Iasi - 1 persoana
Oradea- 1 persoana
Am sa va transmit aceasta situatie si pe email la inceputul saptamanii viitoare, poate mai sunt si alte persoane interesate care nu urmaresc forumul.
In cazul in care nu doriti sa va lasati numarul de telefon pe forum, spuneți-mi mie si va pun eu in legatura (trebuie să am acordul persoanei respective, conform legii privind protectia datelor personale).
ANCUTA66:
Buna Diana, eu am luat legatura cu IONITA din Bucuresti si Iudit din Oradea. Deci, nu Timisoara si Iasi. Mai pot lua o persoana.
krondia:
--- Citat din: ANCUTA66 din Luni, 12 Octombrie 2020, 17:56 ---Buna Diana, eu am luat legatura cu IONITA din Bucuresti si Iudit din Oradea. Deci, nu Timisoara si Iasi. Mai pot lua o persoana.
--- Terminare citat ---
Mea culpa. Da, am notat corect, altceva vroiam sa scriu :slap:
Ancutza:
Buna dimineata! Vin cu masina din Ploiesti. Am locuri disponibile. O zi buna va doresc !
Navigare
[#] Pagina următoare
Du-te la versiunea completă