Autor Subiect: Perlele Muntilor Trascau: Rimetea, Piatra Secuiului, Cetatea Coltesti 23-25 oct  (Citit de 12904 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline IONITA

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Buna seara , sunt Cristina din Bucuresti si am vazut mesajul Ancutei, eu as  veni cu avionul ce soseste in Cluj la ora 9 ,daca oferta  privind calatoria cu masina mai este valabila putem vorbi pentru stabilirea detaliilor  intalnirii ?, tel 0722944924. Multumesc mult pentru disponibilitate

Offline ANCUTA66

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 58
Buna Cristina, oferta e valabila, ti-am trimis sms pe tel., vorbim maine si ne intelegem.  :thumbup:

Offline IONITA

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Perlele Muntilor Trascau: Rimetea, Piatra Secuiului, Cetatea Coltesti 23-25 oct
« Răspuns #17 : Vineri, 02 Octombrie 2020, 07:32 »
Buna dimineata, Ancuta imi cer mii de scuze, nu stiu cum am putut dar am gresit nr tel , corect 0722944824. multumesc mult

Offline Judit

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 15
Re: Perlele Muntilor Trascau: Rimetea, Piatra Secuiului, Cetatea Coltesti 23-25 oct
« Răspuns #18 : Duminică, 04 Octombrie 2020, 07:29 »
Buna tuturor,  vin din Oradea  si as fi reconoscatoare daca cineva m-ar putea ajuta cu un loc in masina de la Cluj al Rimetea. Multumesc frumos!  :)

Offline Balaita Violeta

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 82
Re: Perlele Muntilor Trascau: Rimetea, Piatra Secuiului, Cetatea Coltesti 23-25 oct
« Răspuns #19 : Duminică, 04 Octombrie 2020, 17:01 »
Buna tuturor ! Ma bucur ca veniti Gigi si Samiza  <3 <3, abia astept sa ne revedem !

Offline ANCUTA66

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 58
Re: Perlele Muntilor Trascau: Rimetea, Piatra Secuiului, Cetatea Coltesti 23-25 oct
« Răspuns #20 : Duminică, 04 Octombrie 2020, 21:16 »
Buna tuturor,  vin din Oradea  si as fi reconoscatoare daca cineva m-ar putea ajuta cu un loc in masina de la Cluj al Rimetea. Multumesc frumos!  :)

Iudit,am un loc in masina din Cluj. Te rog sa lasi un nr. de telefon sa putem lua legatura.

Offline IONITA

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Perlele Muntilor Trascau: Rimetea, Piatra Secuiului, Cetatea Coltesti 23-25 oct
« Răspuns #21 : Duminică, 04 Octombrie 2020, 21:52 »
Buna seara, sunt Cristina si cauta tovarasia unui coechipier din Bucuresti care merge in aceasta excursie cu avionul sau cu masina

Offline RoninDario

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Perlele Muntilor Trascau: Rimetea, Piatra Secuiului, Cetatea Coltesti 23-25 oct
« Răspuns #22 : Miercuri, 07 Octombrie 2020, 08:52 »
Buna,

Eu vin din Timisoara, daca exista persoane interesate, putem merge impreuna.' 8)

Offline Judit

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 15
Re: Perlele Muntilor Trascau: Rimetea, Piatra Secuiului, Cetatea Coltesti 23-25 oct
« Răspuns #23 : Miercuri, 07 Octombrie 2020, 15:54 »
Buna   @ANCUTA66, multumesc mult pt mesaj. Nr meu de telefon este 0723590916.  Astept cu nerabdare sa ne vedem  :)

Offline CorneliaM

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 10
Buna ziua ! De la Iasi daca sa inscris cineva pentru aceasta excursie ?

Offline RoninDario

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
  De la Timisoara daca s a inscris cineva  pentru aceasta excursie ?
Zi frumoasa sa aveti !


Hello Edith!

Cum pot să iau legătura cu tine pentru transport?
Locuiesc în Timișoara.

Mulțumesc!

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1482
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Referitor la transport, până acum și-au manifestat disponibilitatea de a veni in grupaj Ancuta din Cluj - preia două persoane, o persoana din Timisoara si o persoana din Iasi.

Conform listei de participanti, orasele din care veniti sunt:

Timisoara - 5 persoane
Bucuresti - 2 persoane
Cluj Napoca - 3 persoane
Deva - 2 persoane
Resita  - 2 persoane
Târgu Mureș - 2 persoane
Iasi - 1 persoana
Oradea- 1 persoana

Am sa va transmit aceasta situatie si pe email la inceputul saptamanii viitoare, poate mai sunt si alte persoane interesate care nu urmaresc forumul.

In cazul in care nu doriti sa va lasati numarul de telefon pe forum, spuneți-mi mie si va pun eu in legatura (trebuie să am acordul persoanei respective, conform legii privind protectia datelor personale).

Offline ANCUTA66

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 58
Buna Diana, eu am luat legatura cu IONITA din Bucuresti si Iudit din Oradea. Deci, nu Timisoara si Iasi. Mai pot lua o persoana.

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1482
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Buna Diana, eu am luat legatura cu IONITA din Bucuresti si Iudit din Oradea. Deci, nu Timisoara si Iasi. Mai pot lua o persoana.
Mea culpa. Da, am notat corect, altceva vroiam sa scriu  :slap:

Offline Ancutza

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 77
Re: Perlele Muntilor Trascau: Rimetea, Piatra Secuiului, Cetatea Coltesti 23-25 oct
« Răspuns #29 : Miercuri, 14 Octombrie 2020, 09:04 »
Buna dimineata! Vin cu masina din Ploiesti. Am locuri disponibile. O zi buna va doresc !