Autor Subiect: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!  (Citit de 967694 ori)

0 Membri şi 4 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline smartmimi

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 18
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #945 : Duminică, 08 Aprilie 2012, 16:22 »
Buna,
la prima privire pare un loc prietenos, ma bucur sa ma alatur voua. Sa cunosti oameni interesanti si sa calatoresti ... idei pe gustul meu...

luciamanta

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #946 : Duminică, 08 Aprilie 2012, 16:24 »
Smartmimi, bine ai venit! Sa fie de bun augur inscrierea ta!

Offline micaela

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 6590
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #947 : Duminică, 08 Aprilie 2012, 16:52 »
smartmimi, sa ne spui cum ti se pare locul si la a doua si la a treia privire.  :)

Offline smartmimi

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 18
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #948 : Duminică, 08 Aprilie 2012, 21:16 »
Incerc sa-mi dau seama cand imi permite programul sa ne vedem... atunci sigur voi avea noutati. Pana atunci voi incerca sa fiu si virtual prezenta la intalniri

Offline AdrianaS

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 16
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #949 : Luni, 09 Aprilie 2012, 16:41 »
un bun venit tuturor si din partea mea! observ ca am o tiza deja, constat ca am depasit cu mult un numar de kilometri parcursi, .....hihihihihi, cum vi se par 200 mii in 4 ani `jumate? Va salut pe toti!
Magdalena ai facut turul Europei sau cum? Binee, sunt invidioasa  ... |o
Adriana

Offline AdrianaS

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 16
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #950 : Luni, 09 Aprilie 2012, 16:44 »
Bun venit, Magda si Smartmimi!  :)
Adriana

Offline constantinblanaru

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #951 : Luni, 09 Aprilie 2012, 22:13 »
Salutare Constantin blanaru ,practicant de arte martiale ,pasionat de sonorizari foto video ,domeniu din care am facut o afacere ,muncesc nu zic ce.......si in rest toate sunt bune si frumoase.

Imi place comunitatea asta ,si mi-as dori sa fac o subfiliala  in orasul meu .....sau macar orasul meu sa faca parte macar in mica masura din acest proiect.

Offline micaela

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 6590
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #952 : Luni, 09 Aprilie 2012, 22:15 »
bun venit, Constantin. care este orasul tau?

Offline sensulmeu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #953 : Luni, 09 Aprilie 2012, 22:28 »
Buna seara de la Cluj !
Abia m-am inscris pe aici , o sa fac un tur prin forum , sa ma documentez in cazul vreunui extemporal  :rtfm: ... Sper sa va gasesc pe aici , curand ... Pana atunci , va salut cuminte si va doresc toate de bine ...  :flori:

Offline micaela

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 6590
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #954 : Luni, 09 Aprilie 2012, 22:31 »
bun venit, sensulmeu. daca descoperi ca ai acelasi sens cu noi, te asteptam.  :)

Offline adda

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1326
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #955 : Luni, 09 Aprilie 2012, 22:34 »
bine ati venit ...chiar si pe contrasens  ;)

Offline micaela

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 6590
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #956 : Luni, 09 Aprilie 2012, 22:42 »
bine ati venit ...chiar si pe contrasens  ;)
da, da' atunci sa-si tina banda si sa nu calce linia continua.  ;D
sensule, glumesc.  ;D

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #957 : Marți, 10 Aprilie 2012, 06:30 »
Bine ati venit, din toate directiile si sensurile! Sper sa va acomodati usor aici! Imi pare rau ca nu ne putem intalni intr-o tabara New Entry pana in toamna, cand este organizata urmatoarea, programul actiunilor este atat de incarcat incat mi-e greu sa mai gasesc un week-end liber. Dar puteti alege o actiune de munte, unde socializarea este mai naturala si mai simpla.
Constantinblanaru, proiectul acesta are intr-o etapa viitoare, peste un an si jumatate, formarea de nuclee de cluburi Singles Camp in tara. Daca parcurgi forumul o sa citesti si explicatiile mele referitoare la infiintarea de cluburi. Am incercat si am incurajat acum un an formarea de cluburi, desi stiam si-mi dadeam seama ca este prea devreme. Este nevoie ca in primul rand comunitatea sa se contureze foarte bine, sa ajunga la un numar de minim 3000 de membri activi si apoi intradevar putem incepe. Aceea este perioada in care am sa ma retrag din proiect, cel putin ca participare fizica. Am sa ajut din spate totul, vreau sa-mi fac timp sa calatoresc in tara si sa incerc sa incurajez formarea cluburilor. Pana atunci nu o sa mai incepem o astfel de actiune, pt ca stiu ca nu are sanse de reusita. Si e pacat sa pierdem din entuziasm si sa ne demotivam de esecuri. Mai ales cand stim ca rezultatul nu va fi cel dorit.
Cei care vor forma nucleele de organizatori ai cluburilor, vor trebui sa fie persoane cu activitate si vechime in SC, care sa inteleaga ce si cum trebuie facut la ei in zona. Am sa-i ajut, dar asta trebuie sa vina pe ceva deja cunoscut.

luciamanta

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #958 : Marți, 10 Aprilie 2012, 06:48 »
Sensulmeu, bine ai venit printre prieteni!

Offline sensulmeu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #959 : Marți, 10 Aprilie 2012, 20:15 »
Multumesc ! Multumesc ! Super primire ... Nu stiu de ce , dar chiar am avut un feeling in legatura cu inscrierea pe site. Ma bucur mult ca a fost de bun augur . Sensulmeu e de obicei "giratoriu" ... imi plac exprimarile cu sensuri multiple, cu subantelesuri ... si , muuultttt umor de calitate !