Autor Subiect: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!  (Citit de 968057 ori)

0 Membri şi 4 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #75 : Marți, 16 Martie 2010, 16:13 »
Bine ai venit in Singles Camp! Trebuie sa stii ca odata ce pasesti in aceasta comunitate trebuie sa consideri ca si doar pentru cateva ore lasi deoparte tot ce te afecteaza in cotidian. Pozitivismul, nu acela declamativ si nefondat, este acela care ne tine cu capul deasupra apei, la suprafata si nu ne lasa sa inghitim din colcaiala acra de sub noi. Ai la ce privi deasupra, sunt atatea lucruri frumoase si placute, iar raul cat de nedepasit pare, sa stii ca trece. Pana una alta hai sa ne bucuram ca vine primavara, de sambata vor fi 15 grade, in doua saptamani infloresc narcisele si apoi lalalele, apoi ciresii, caisii, si totul revine la viata la normal. Si noi.

Offline Cristaly

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 38
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #76 : Marți, 16 Martie 2010, 20:43 »
Bun gasit tuturor!

Ma bucur foarte mult pentru ca astazi, intamplator am descoperit acest site. Sunt o persoana activa, cu preocupari diverse  si aproape nu imi ramane prea mult timp liber. Totusi, de cate ori vreau sa plec undeva, intr-o mica excursie sau concediu se stie ca "in unul" e mai dificil si chiar mai costisitor.
Este minunata aceasta idee si sper sa fie un inceput pentru a-mi face prieteni adevarati care iubesc ca si mine calatoriile, natura, muntele.
Cristaly, 43 ani, Iasi
Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate.

Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #77 : Marți, 16 Martie 2010, 21:28 »
Bine ai venit in comunitate, Cristaly! Sa stii ca in proiectul acesta mi-am pus toata experienta, energia si pasiunea, asa ca sper sa se dovedeasca a fi nu doar o idee buna. Imi doresc mult sa reuseasca si nu ar exista motive care sa impiedice cu ceva actiunea mea. Evident ca depinde mult de voi membrii comunitatii, de cat de dispusi si disponibili sunteti sa participati la evenimente fie ca sunt doar conferinte, intalniri in orasele voastre sau vacante. Totul va fi discutat din timp si analizat astfel incat sa existe unison pt acceptarea unei tabere ca locatie si perioada. Samiza o sa se ocupe de partea de rezervari, verificari locatii, contracte, iar cieneva din echipa are sa insoteasca intotdeauna grupul. O sa mai detaliez.

Offline Catherinna

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 631
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #78 : Sâmbătă, 20 Martie 2010, 21:27 »
In sfarsit am gasit locul de prezentare si salut
 "Bine v-am gasit "


... sper sa ma obisnuesc cu toate butoanele  :)

Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #79 : Sâmbătă, 20 Martie 2010, 21:39 »
Bine ai venit, Catherinna! Frumos tarndafir ai adus cu tine in comunitate, il pun in vaza sa-l pastrez proaspat!

Offline Catherinna

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 631
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #80 : Sâmbătă, 20 Martie 2010, 22:37 »
Bine ai venit, Catherinna! Frumos tarndafir ai adus cu tine in comunitate, il pun in vaza sa-l pastrez proaspat!

Nu credeam ca iti vei gasi timp si pt. mine sa-mi zici doua cuvinte," MULTUMESC FRUMOS "
Esti un om deosebit. Sa-ti dea Dumnezeu sanatate si putere sa-ti duci proiectul cu bine si sa faci fericiti multi oameni singuri !

Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #81 : Sâmbătă, 20 Martie 2010, 22:50 »
Iti multumesc mult Catherinna, pentru urare si gand, sper sa-ti fie bine aici si sper sa am ocazia si posibilitatea sa-ti confirm increderea in proiect!

emanuellen

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #82 : Duminică, 21 Martie 2010, 17:45 »
Va salut va doresc tot binele din lume,ma bucur ca am descoperit Singles Camp si ca sint cu voi.. :-*

marcutza

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #83 : Duminică, 21 Martie 2010, 17:45 »
@emanuellen, bine ai venit ! :)


emanuellen

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #84 : Duminică, 21 Martie 2010, 17:46 »
multumesc va pup
@emanuellen, bine ai venit ! :)



emanuellen

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #85 : Duminică, 21 Martie 2010, 17:47 »
multumesc mult

Lunaintrestele

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #86 : Duminică, 21 Martie 2010, 17:54 »
Bun venit.

Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #87 : Duminică, 21 Martie 2010, 22:12 »
Bine ai venit Emanuellen!

Offline almi_gabi

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 7620
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #88 : Luni, 22 Martie 2010, 09:09 »
Bun venit pe forumul nostru Emanuellen!

adria

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #89 : Luni, 22 Martie 2010, 18:50 »
Buna seara tuturor!
Desi mi-am facut cont de vreo cateva zile, nu m-am prezentat voua. O fac acum cu speranta ca acest site este exact ceea ce doresc de fapt toti : un loc de intalnire intre prieteni.
Sper ca voi, cei din echipa singlescamp, sa aveti puterea sa duceti la capat acest proiect si noi sa fim pe langa voi.
Va urez numai bine!