Autor Subiect: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!  (Citit de 968003 ori)

0 Membri şi 8 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1482
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4515 : Marți, 20 Decembrie 2022, 10:03 »
Salutare , tuturor !
Sunt Dan , 52 de ani , din Bucuresti. Ma bucur sa ma alatur voua .
Ne vom si cunoaste fizic in curand , m-am si inscris la doua excursii , cea din 13 ianuarie si 17 februarie.
Interesanta ideea cu grupajul , vedem la vremea respectiva cum ne vom pune in legatura.
Sarbatori fericite !

Bun venit tuturor!
Dan, te salut si aici, ma bucur ca ai descoperit intre timp si forumul :)
Pentru grupaj auto, scrie, te rog, si pe firul de discutie alocat excursiilor la care te-ai inscris. Mai aproape voi anunta si eu localitatile din care veniti.
Ne vedem la munte, numai mâine nu-i poimâine! *|*

Offline daniel_85

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4516 : Vineri, 30 Decembrie 2022, 01:19 »
Buna seara,

Ma numesc Daniel, am 37 de ani si sunt din Bucuresti

Offline Rodica_I

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 861
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4517 : Duminică, 08 Ianuarie 2023, 01:36 »
Mulțumesc Gigi și felicitări  pentru ideea și punerea în practica a conceptului SinglesCâmp! :applause:
Felicitări intregului staf (agenție și insotitori de grup) pentru efortul pe care-l fac ca noi să ne simțim bine! :flori:

Sper sa nu deranjez cu cele ce voi scrie ....da sper ca totusi cei care vin pentru prima data sa citeasca mai atent cele scrise de Gigi!

Am descoperit SinglesCâmp tot într-o luna ianuarie, cu ceva ani în urma.
Căutam persoane care iubesc muntele și drumetiile montane.
Am intrat pe forum, nu-mi venea sa cred, era mult mai mult decât ce căutam era exact ce-mi doream ..drumetii montane, petreceri, veselie, dans, cazare, transport și program asigurat ...eu doar sa fiu prezenta, fără griji și hachite, fără ambitii și tabieturi și cel mai inportant sa las controlul și sa  ma las condusa pentru  2-3 zile de către altcineva ...

La vremea respectiva se vorbea mult pe forum, când ajungeai la microbuz (o mica paranteza ... în microbuz se facea play listul pentru petrecere, uneori și cu explcatia pasilor de dans în mașina sau ...chiar și prin benzinarii, închid paranteza ) erai intampinat cu zambete și îmbrățișări,....deci încă un bonus .....imbratisari....

Am făcut aceasta mica descriere deoarece în ultimul timp întâlnesc în SC ..
    • persoane care își fac program aparte (deschid o paranteza , întreb eu ...dece ocupi un loc pe care ar fi venit cineva dornic sa stea la taclale, bancuri, drumetii sau activitatile cuprinse în program)
    • persoane care prin comportament și /sau nemultumiri manifestate vocal, pe la colturi sau nu, strica atmosfera și buna dispoziție a intregului grup
    • persoane care confunda singles câmp cu o agenție matrimoniala...
    • persoane care în drumetiile montane se rup de grup și o iau la sănătoasa ....
    • persoane care insista sa impuna reguli personale
    • persoane care vor sa știe în fiecare clipa programul urmat de întrebarea , da, dece facem asta.......
    • persoane care nu citesc continutul acctiunilor și regulamentul SC...

Doamnelor și domnilor ...

lăsați insotitorul de grup sa facă ce știe mai bine,
lăsați acasă hachitele și scheletele din dulapuri,
relaxați-vă și lăsați copilul din dumneavoastră să se manifeste,

Citiți bine înainte de a va inscrie intr-o acțiune, nu cereți servicii de 5 stele când în descriere ai cazare la pensiune de 3 margarete ...

Apreciez și admir bărbați care participa în acțiunile SC, nu știu dacă noi femeile am pleca cu un grup de 10-15 bărbați.

Nu stiu cum se face ca uneori un/o nemultumit/a reuseste sa bulverseze intregul grup...

Nu pot sa trec cu vederea ca intalnesc si oameni minunati, cum s-a intamplat si la revelion.

In concluzie, esti o persoana disractiva, iti place sa comunici , sa dansezi ...samd ..ai nimerit bine , va urez sa participati la cat mai multe actiuni SC !

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1482
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4518 : Duminică, 08 Ianuarie 2023, 13:44 »
Multumim, Rodica pentru aprecieri. Conteaza mult un feedback, in special din partea celor vechi care sunt familiarizati cu actiunile SinglesCamp si care stiu cat este de importanta atmosfera de grup, in toate excursiile si evenimentele pe care le organizam.

Ne dorim sa vedem mai multe impresii, sunt suficiente câteva cuvinte dupa ce participati la o actiune. Si, nu in ultimul rând, folositi forumul ca principal canal de comunicare.
Spun asta pentru ca primesc tot mai multe mesaje, apeluri in privat despre actiunile SinglesCamp in general, despre locurile disponibile sau chiar despre echipamentul montan necesar in drumetii.
Toate aceste informatii se regasesc pe site-ul SinglesCamp dar, daca mai aveti intrebari/ nelamuriri, folositi cu incredere forumul, pot fi de interes si pentru ceilalti.

La multi ani, sa ne vedem cu bine in noi excursii, sa ne distram asa cum nunai noi stim.  *|*

Offline Valentin3006

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4519 : Luni, 09 Ianuarie 2023, 12:31 »
Hello,

Sunt Valentin, 48 de ani din Bucuresti, ma bucur ca v-am gasit.

Offline Rodica_I

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 861
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4520 : Luni, 09 Ianuarie 2023, 19:08 »
Bun venit, Valentin!
Bun venit, Daniel!
Bun venit tuturor noilor inscrisi!
 :flori:

Va sugerez sa cititi cu atentie fiecare actiune la care doriti sa participati si apoi urmariti pe forum .
Nu uitati ca in fiecare actiune sa puneti in bagaje pantofiori de dans  *|* si rucsacul cu voie buna sa nu lipseasca....
In rest relaxați-vă și lăsați copilul din dumneavoastră să se manifeste!


Offline IoanaGhi

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4521 : Marți, 10 Ianuarie 2023, 21:00 »
Hello,

La multi ani! Un 2023 cu spor si veselie!

Ioana, 45 ani... sau for... ever young cum s-ar traduce in engleza. Bucuresti *|*.
Astept sa va cunosc!



Offline Mirela Pana

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4522 : Marți, 10 Ianuarie 2023, 21:11 »
Salutare,

Mirela sunt, 44 de ani, si ma bucur ca am reusit sa ma alatur acestei comunitati. Urmaresc de ceva timp actiunile voastre, doar ca mi-a lipsit determinarea. Anul acesta am gasit-o si ne vom intersecta in patru actiuni…deocamdata🙃 Abia astept sa va cunosc! Sa va fie anul cel putin la fel de frumos pe cat vi l-ati imaginat!

O imbratisare virtuala pentru moment!
Seara buna,
Mirela

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4523 : Sâmbătă, 14 Ianuarie 2023, 10:53 »
 :flori: Bine ai venit si...devenit activa in club! Daca esti o persoana in profilul descris de noi, adica sociabila, comunicativa, deschisa cu siguranta iti va placea aici. Noi ca organizatori, impreuna cu insotitorii de grup facem tot posibilul pentru a pastra atmosfera frumoasa si de bun simt din excursii si de la evenimente.

Offline xannt

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4524 : Marți, 14 Februarie 2023, 22:47 »
Buna,

Sunt Catalin, am 51 de ani, din Bucuresti. Sunt vegan, pasionat de spiritualitate si dezvoltare personala. Abia astept sa calatoresc cu voi!

Toate bune,
Catalin

Offline Kaya

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4525 : Duminică, 19 Februarie 2023, 12:12 »
Buna, sunt Camelia bine v am găsit!

Offline AltaLigia

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 6
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4526 : Duminică, 19 Februarie 2023, 15:24 »
Salutare, grup! Sunt Ligia si ma bucur ca v-am gasit!

Offline costi31

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 604
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4527 : Duminică, 19 Februarie 2023, 20:30 »
Bun venit noilor intrați !  :)
Camelia , Ligia , de unde sunteți ?  :flori:
Cătălin , gânduri frumoase !  O0
Ce excursii vă fac cu ochiul ?   :thumbup:


Offline AltaLigia

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 6
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4528 : Luni, 20 Februarie 2023, 07:39 »

Buna dimineata! Eu sunt din Constanta. Multumesc de intrebare. Ar fi trebuit sa spun asta in prezentare, dar m-a coplesit emotia intalnirii cu voi  :)
Probabil ca voi  veni la Sighisoara sa cunosc o parte dintre membrii grupului. Spun probabil pentru ca weekend-ul acela este intre alte doua mini-vacante care mi-au aparut pe neasteptate si s-ar putea sa nu am atata energie, desi obisnuiesc sa spun despre mine ca sunt mereu cu bagajele la usa  :coolsmiley:
 Si de acolo mai vedem... Sunt multe destinatii tentante, din pacate majoritatea luate deja...

Offline florin_const

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4529 : Luni, 20 Februarie 2023, 08:00 »
Buna dimineata. Sunt Florin și am 48 de ani. Îmi face plăcere să vă cunosc. Eu, ca o balanță veritabilă pendulez, ca locație pe dealurile Târnavelor în timpul săptămânii și în Apuseni în weekenduri. Acum, sper să descoperim și alte locații împreună. O săptămână cu spor în toate vă doresc.