Autor Subiect: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!  (Citit de 967194 ori)

0 Membri şi 3 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline jordache

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4440 : Duminică, 23 Ianuarie 2022, 18:04 »
Mai putin de o luna pana la excursia la Paltinis. Sa ma prezint: ing constructor, 60 de ani, locuiesc singur langa Bucuresti. Ar fi bine sa aflu cine mai merge la Paltinis!! Deasemeni, as dori sa aflu cine din Bucuresti mai merge, in scopul de a ne asocia cativa intr-o masina. Cum s-ar spune, grupaj. emailul meu: inbox.idan@gmail.com

Offline jordache

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4441 : Miercuri, 02 Februarie 2022, 07:23 »
Revin pentru deplasarea la Paltinis: astept propuneri pentru grupaj. Poate se va gasi totusi cineva din Bucuresti sau Ilfov! :)  *|*

Email: inbox.idan@gmail.com

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1481
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4442 : Miercuri, 02 Februarie 2022, 09:30 »
Salut  Dan!
Discutiile despre excursii,  inclusiv grupaje, au loc pe firul de discutie alocat acestora. In cazul excursiei de la Păltinis, aici: https://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,3566.0.html

Aici am mutat si primul tau mesaj.
Cu siguranta se va gasi o solutie.

Offline Lulu-tui

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4443 : Marți, 08 Februarie 2022, 23:48 »
Buna seara…Mihaiela este numele meu și încă încerc sa mă familiarizez cu tehnologia..mulțumesc pentru acceptul in grup,sunt convinsă că voi avea multe de văzut si de învățat cu voi..cât despre mine nu sunt multe de spus….sunt single si deja incomodez sau sunt in plus in vacante cu prietenii toți familiști,vă urmăresc de ceva timp dar nu am făcut pasul pana acum sa ma alătur grupului.sper si sunt convinsă ca va fi ceea ce imi lipsea..aștept cu nerăbdare prima acțiune împreuna cu membri grupului.

Offline VioreX

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 6
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4444 : Duminică, 20 Februarie 2022, 13:27 »
Ziua buna tuturor. Chiar și celor aflati in excursii in acest moment, pe care de altfel ii invidiez constructiv caci se distrează pe când eu inca nu :)
Sunt Viorel din Bucuresti, separat de ceva vreme, deci single. Abia astept prima excursie ca sa văd dacă ma mai țin picioarele :)

Offline gabimo

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 8
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4445 : Duminică, 27 Februarie 2022, 11:03 »
Buna ziua. Sunt Gabriela. Cineva spunea ca e bunicuta grupului. Se pare ca ma alatur si eu acestei categorii, doar ca varsta. Ca mentalitate NU. Sunt o persoana destul de retrasa. Sper sa rezolv problema alaturandu-ma acestui grup care mie imi pare foarte ok. Deja m-am inscris pentru 2 participari, una in tara si una in afara. Deabea astept sa cunosc oameni noi si "frumosi".

Offline Roxana88

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 6
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4446 : Duminică, 06 Martie 2022, 10:32 »
Buna,
Sunt Camelia, am 60 de ani, m-am inscris pentru ca imi plac calatoriile.

Offline aida0169

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4447 : Luni, 14 Martie 2022, 19:40 »
Buna Seara! Ma numesc Aida si ma bucur ca am gasit aceasta comunitate in care sper sa ma integrez si eu.Doresc sa calatoresc si totodata sa-mi fac noi prieteni

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1481
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4448 : Luni, 14 Martie 2022, 20:01 »
Bun venit tuturor!  *|*
Vă asteptam alaturi de noi, cu siguranta veti gasi cel putin o excursie pe gustul vostru.

Intre timp, puteti citi si impresiile din rubrica "Feedbackuri" pentru a va face o idee despre actiunile noastre.
Si, desigur, dupa ce va inscrieti intr-o excursie, scrieti si pe topicul dedicat acesteia.

Pe curând!

Offline aida0169

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4449 : Luni, 14 Martie 2022, 20:34 »
M-ar intresa cateva detalii referitore la excursiile externe. Cine se ocupa de viza si de asigurarea medicala? Multumesc

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1481
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4450 : Marți, 15 Martie 2022, 20:07 »
La fiecare excursie sunt trecute serviciile care sunt incluse dar si cele care nu intra in atributiile organizatorului.
Cel mai bine, intreaba pe firul dedicat excursiei care te intereseaza pentru a primi un raspuns punctual.

Offline Mario

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4451 : Miercuri, 23 Martie 2022, 21:44 »
Buna seara tuturor. Sunt Mario, 57 de ani, din Constanta , iar ca profesie comandant de nava si va multumesc pentru accept in grup. Sunt convins ca ne vom distra de minune.

Offline Rodica_I

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 861
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4452 : Miercuri, 23 Martie 2022, 22:08 »
Buna venit Mario!
Sa sti ca suntem destul de multi din C-ta.
Au fost actiuni in care mai mult de 50% din participanti erau din c-ta ;)

Offline Hera

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 6
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4453 : Miercuri, 23 Martie 2022, 23:22 »
Buna seara!
Sunt…Hera și va mulțumesc pentru acceptarea in comunitatea Singles Camp!Am descoperit conceptul,chiar ieri ,întâmplator, având revelația spectrului unei vacante de vara, introspectivă rău, a mea cu mine.Și, cum subiectele de dezbatere cu sinele propriu au fost clasate, hotărârile personale au fost asumate și sunt intr-o perioada de acceptare a eu-lui, la cote maxime,am decis sa ma ocup mai îndeaproape de propriile stări de bine.Iar o vacanța, cu oameni joviali, deschiși, educați … pare exact ce ar trebui.
O sa ma prezint, succint: sunt medic pediatru și sunt îndrăgostită de meseria mea, dedicandu-ma total.Am avantajul ca, păstrând spiritul ludic, in interacțiunea zilnică,nu am timp sa îmbătrânesc.Vârsta mea e doar un număr, undeva peste 40.
Sunt intr-un moment al vieții , dat de o convergenta a propriilor alegeri, de care sunt complet mulțumită.Nu e o răscruce, nu e un punct, nu e o virgula.E un alineat nou, un început fantastic, probabil.Totul ni se intampla cu un scop, pentru a evolua și invata.
Așa ca, o sa trec peste tracul contactului cu  necunoscutul ,și o sa aleg una sau mai multe “ evadări” , cu tabăra “ oamenilor singuri”, intr-o construcție optimista a unui concediu nemaipomenit.
Noapte linistita tuturor!

Offline Dobre iuliana

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4454 : Duminică, 03 Aprilie 2022, 12:08 »
Bună ziua,sunt Iuliana ,Constanta.
Bine v-am găsit!
Iuliana