Autor Subiect: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!  (Citit de 967247 ori)

0 Membri şi 7 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline mariana stase

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4410 : Duminică, 24 Octombrie 2021, 21:01 »
Buna seara ! Sunt Mariana , noua in SinglesCamp , deși imi doresc de mult timp să vă cunosc !

Offline ave caesar

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 120
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4411 : Luni, 25 Octombrie 2021, 10:20 »
Bun venit, Mariana! :flori:

Offline mariana stase

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4412 : Luni, 25 Octombrie 2021, 20:58 »
Multumesc

Offline Lotus73

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 6
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4413 : Sâmbătă, 30 Octombrie 2021, 18:06 »
Buna. Sunt nou venit in acest grup super. Am citit multe mesaje pe forum inainte de a ma inscrie. Am venit pentru socializare si participare la actiunile viitoare ale grupului.

Offline SLDANIEL

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
  • IASI
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4414 : Luni, 01 Noiembrie 2021, 15:26 »
buna , ma numesc Daniel , sunt din Iasi , as dori sa aflu daca e ceva organizat prin zona Iasului ? multumesc
IASI

Offline DYA_D

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4415 : Joi, 04 Noiembrie 2021, 10:15 »
Buna ! ma numesc Diana ,m am inscris aseara ,sunt incantata sa gasesc un grup cu care sa pot iesi ..am fost multi ani intr o relatie ,
acum sunt singura de ceva vreme si incerc sa ma adaptez statului de single.imi plac foarte mult iesirile in natura si sunt extrem de incantata sa fiu aici ... :)

Offline Mazilu Greta

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 15
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4416 : Luni, 08 Noiembrie 2021, 22:45 »
Bună  ! Eu sunt Greta ,am 60 de ani și locuiesc în Pitești.
Am venit pentru socializare si participare la actiunile viitoare ale grupului. Sunt tare încântată că  am descoperit acest grup cu care să pot ieși.   Sunt singură  de 1o ani,am călătorit mult singură, dar a venit momentul să fac o schimbare.
Mi se pare super interesantă initiativa aceasta ,felicitări  fondatorului și la cat mai multe excursii!
 Aștept cu nerăbdare să călătorim împreună!
Greta

Offline GabrielaG

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 17
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4417 : Sâmbătă, 13 Noiembrie 2021, 18:30 »
Buna, sunt Gabriela, 54 ani, din Iasi. Urmaresc de ceva vreme acest grup si abia astept sa merg in excursii sau drumetii alaturi de voi.

Offline Louie

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 397
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4418 : Duminică, 14 Noiembrie 2021, 22:37 »
Bun venit Gabriela, Greta, Diana, Daniel! :flori:
„Cele mai importante două zile din viața ta sunt ziua in care te-ai nascut si ziua in care ai aflat de ce" - Mark Twain

Offline Vlad Softistul

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4419 : Luni, 15 Noiembrie 2021, 18:43 »
SALUT!
Sunt Vlad, scuze am avut enorm de lucru... si acum am reaparut. Rog, poate cineva sa ma ajute ? ca nu am timp nici sa mor,
CUM si UNDE  ne inscriem in excursii?
cum postam /nu vad decat  ca treb sa raspunzi? site ul este destul de sofisticat pt cineva ce treb sa se descurce rapid in el,  nu ca as fi fan site Orange sau Enel... ha,ha.
Apropos, nu am primit absolut nici un email de la organizatori de cand m-am inscris/cca 2 sapt...
Sa ma prezint, sunt din Bucuresti, am 34 ani, sunt divortat si m-am cam fript rau, dar nu mi-am pierdut speranta. Problema e ca lucrez mult inclusiv seara (sunt ing it) si abia am ceva timp in week end.... dar speranta moare ultima !!!
Multumesc si va salut pe toti, grup frumos si entuziast!  :pleasantry:


Offline ada81

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 71
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4420 : Marți, 16 Noiembrie 2021, 05:51 »
Buna dimineata Vlad Softistul, bun venit în " clubul " nostru. Site-ul nu este atât de greu de navigat în el, pentru un ING IT-ist ca tine. Sunt sigura ca încet încet o sa descoperi tainele site-ului. Dacă ai ochit vreo excursie , intri pe link-ul ei și în josul paginii, în dreptul " raspunde" ai și " notifica-ma". Dacă apeși pe el vei primi toate postarile la ieșirea respectiva, de la admin, de la alți membri inscrisi în excursie. Bafta la navigat.
Andreea

Offline Vlad Softistul

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4421 : Marți, 16 Noiembrie 2021, 14:40 »
Saru-mana, saru-mana… mersi de ajutor, dar as castiga mult timp daca mi-ai explica mai pe larg si cum e cu excursiile, vad ca va simtiti bine si va distrati…. cu putina perspicacitate ma gasesti la acelasi utilizator pe g***l. Cum ati facut rost de patratzelele astea galbene, sau rosii….? :smiley6600:

Offline Rentzi

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 482
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4422 : Marți, 16 Noiembrie 2021, 17:22 »
Bine ai venit Vlad! Ar fi bine sa gasesti ceva timp pentru a te informa despre Forum. E in folosul tau.
Patratelele galbene sunt pentru membrii forumului si apar pe masura ce scrii diverse mesaje, articole, feedback, ii indrumi pe noii veniti, etc. Ele iti indica vechimea sau activitatea celui care scrie (sau amandoua). Patratelele de alta culoare sunt pentru Admin, Ghizi, agentia de turism partenera etc. :coolsmiley:
Pentru inscriere intrii in topicul aferent excursiei, iar la inceputul mesajului de la Admin gasesti un link, care apasat, te teleporteaza in zona de inscriere. Completezi datele cerute dupa care vei primi un mesaj automat, a doua zi, in care ti se confirma inscrierea, costul total si eventual ratele. Doar dupa plata primei rate (sau integral) ai locul rezervat, altfel vine altcineva, se inscrie, face plata si ti-a luat locul.
Dupa cum poti observa esti total responsabil pentru actiunile tale si nu numai la inscriere si plata....  :o
Inca ceva - ce NU ESTE acest grup: nu este grup de matrimoniale sau altceva de genul acesta. Ca sa nu iti iau total speranta, au fost cateva perechi care s-au format in decursul timpului... O0  Dar nu acesta este scopul grupului...  :rtfm:
O zi frumoasa!  :thumbup:

Offline anailil

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 14
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4423 : Miercuri, 17 Noiembrie 2021, 06:19 »
Buna ziua. Eu sunt Liliana. M-am alaturat acestui grup din dorinta de socializare si de a cunoaste oameni noi. Felicitari pentru initiativa. Intr-adevar, sunt putine proiecte dedicate oamenilor singuri.

Offline ada81

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 71
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4424 : Miercuri, 17 Noiembrie 2021, 12:21 »
Saru-mana, saru-mana… mersi de ajutor, dar as castiga mult timp daca mi-ai explica mai pe larg si cum e cu excursiile, vad ca va simtiti bine si va distrati…. cu putina perspicacitate ma gasesti la acelasi utilizator pe g***l. Cum ati facut rost de patratzelele astea galbene, sau rosii….? :smiley6600:
Buna ziua , din nou, Rentzi a fost foarte rapid și cred ca ti-a răspuns la întrebări.  Daca mai ai nelămuriri, nu ezita da intrebi, dar după cum a spus și el, trebuie sa îți găsești timp sa descoperi singur. Oricum merita, eu una recomand.
O zi faina și spor la descoperit.
Andreea