Autor Subiect: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!  (Citit de 975076 ori)

0 Membri şi 3 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline danilet

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4455 : Luni, 04 Aprilie 2022, 11:02 »
Buna ziua, sunt Dan din Iasi.
Bine v-am gast

Offline Alesa

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4456 : Luni, 04 Aprilie 2022, 15:22 »
Hi! Sunt Alesa, Bucuresti, 53 ani. Sunt nouta pe site. Nice to meet you, all

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1504
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4457 : Luni, 04 Aprilie 2022, 16:20 »
Bun venit tuturor, vă așteptăm alături de noi!  *|*
Primul pas l-ați făcut, acum urmează partea frumoasă  :thumbup: :dance:


Offline MagMe

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4458 : Duminică, 10 Aprilie 2022, 15:02 »
Buna la toata lumea si bine v-am gasit! Sunt o calatoare de cand ma stiu. M-am alaturat si acestui grup, pentru ca amintirile sunt frumoase si share-uite.
Fiind din Bucuresti,  iesirile in natura se necesita, mai ales dupa o saptamana incarcata ,nu numai de problemele zilnice, dar si de poluarea unui oras obositor. Sunt pregatita mereu sa ma reconectez cu natura.

Offline Flavius 1973 oradea

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4459 : Luni, 11 Aprilie 2022, 16:26 »
Bună ziua și bine v-am găsit.

Offline Valente

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4460 : Sâmbătă, 16 Aprilie 2022, 16:47 »
Bună ziua. Sunt Valentina din Constanța.

petrutz

  • Vizitator
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4461 : Luni, 18 Aprilie 2022, 09:52 »
buna ziua!sunt petru din roman,nou intrat in grup,foarte entuziasmat si nerabdator.

Offline Virgiliu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4462 : Duminică, 24 Aprilie 2022, 19:38 »
Bună seara!
Mă numesc Virgiliu și sunt încântat să mă alătur vouă, atât pe forum, cat și în viitoarele excursii.

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1504
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4463 : Duminică, 24 Aprilie 2022, 21:21 »
Bun venit tuturor si experiente frumoase!  *|*

Nu in ultimul rând, cititi cu atentie programul excursiilor la care intentionati sa participati, in special datele si locul de plecare.
Va spun asta pentru ca la excursia in Apuseni 3 persoane nu au fost atente ca plecarea nu este din Bucuresti si nu au cum ajunge in timp util la Sibiu.
Deci, fiti atenti la detalii!

Distractie maxima, orice excursii alegeti!  *|*

Offline Ttina

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 6
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4464 : Vineri, 29 Aprilie 2022, 10:22 »
Buna dimineata,
Ma numesc Alina , am 31 de ani si sunt din slatina.
Sunt noua pe grup .
Ma intereseaza excursia pe cheile Nerei si daca se poate un raspuns la intrebarea mea.... Raftingul pe chei este optional?
Multumesc.
Ttina

Offline magdi

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4465 : Sâmbătă, 30 Aprilie 2022, 12:55 »
Buna tuturor!!! Sunt Magda din Piatra Neamt si-mi place grozav entuziasmul descoperit aici!  :applause:

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1504
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4466 : Marți, 03 Mai 2022, 14:30 »
Bun venit tuturor!  *|*

Ma bucur de fiecare data cand cei noi interactioneaza aici pe forum, mijlocul oficial de comunicare pentru excursiile Singles Camp.
Scrie si pe site, va spun si eu de fiecare data cand am ocazia: cititi cu atentie programul excursiilor la care va inscrieti.
Asigurati-va ca aceste excursii sunt adecvate profilului vostru, nivelului de pregatire fizica in cazul in care va inscrieti in actiuni care cuprind si drumetii.

Familiarizati-va cu forumul, scrieti si pe firul de discutie alocat excursiei la care intentionati sa participati - apropo de intrebarea de mai sus privind Cheile Nerei.
Este foarte simplu - pe site-ul Singles Camp veti gasi, in ordine cronologica, toate excursiile si, la fiecare excursie, un buton pe care scrie FORUM. Click pe acest buton si ajungeti pe forum la excursia respectiva.

Atentie, forumul este dinamic, pe pagina principala se pastreaza doar raspunsurile recente.
Abonati-va la notificari astfel incat sa primiti instiintari de fiecare data cand se posteaza un mesaj nou la excursia care va intereseaza - vedeti butonul NOTIFICA-MA.

Faptul ca veniti pentru prima data intr-o excursie cu noi sau invocarea lipsei de timp nu reprezinta o scuza pentru a nu citi programul comunicat de la bun inceput. Este deranjant pentru toata lumea sa se adreseze, repetitiv, in timpul excursiei, intrebari despre program. Ne dorim sa ne bucuram de obiective, de natura, de atmosfera de grup.
Spun asta pentru ca si acum, in Apuseni, au venit persoane care nu citisera deloc programul sau care nu aveau echipamentul recomandat de drumetie si, in consecinta, nu au putut participa la unele activitati si cineva chiar s-a accidentat.
Deci luati in serios recomandarile privind echipamentul montan, in special incaltamintea: bocanci/ghete de drumetie. Incaltamintea si hainele de oras, in general, nu sunt adecvate drumetiilor intrucat nu sunt concepute pentru a face fața unui traseu accidentat sau unei ploi serioase de munte.

De asemenea, in cazul in care doriti meniu vegetarian, mentionati din timp acest aspect pe forum, la excursia respectiva.

Aveti in vedere ca suntem un grup de prieteni, nu unul de agentie comerciala, dorim sa calatorim si sa drumetim impreuna cu persoane sociabile, vesele, care inteleg ca suntem un grup de prieteni si care nu au nevoi speciale:
„Tinem foarte mult ca cei care participa sa fie persoane sociabile, intelegatoare, fara tabieturi, nevoi si egoisme excesive, care armonizeaza si respecta pe cei din jur, fara tendinta si atitudine mereu critica. Cu respect fata de cei din jur, pentru insotitorii de grup, pentru organizatori. Profilul participantilor determina atmosfera, de aceea cerem posibililor participanti, incadrarea in profilul comunicat.”
https://www.singlescamp.ro/page/profil-paticipanti

Si, nu in ultimul rand, pentru a evita orice confuzie sau asteptari nepotrivite, nu suntem o agentie de dating, intalniri matrimoniale, ceea ce ne propunem este socializarea de grup.

Acestea fiind zise, va doresc sa va distrati si sa va faceti prieteni noi in excursiile la care veti participa.








Offline Crina Mihaela Pop

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4467 : Joi, 05 Mai 2022, 10:56 »
Bine v am găsit! Sunt Crina Pop din Baia Mare și ma bucur ca am descoperit acest grup minunat!!!

Offline Maya_12

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4468 : Duminică, 08 Mai 2022, 09:17 »
Buna ziua! Corina din Sibiu sunt si astept cu nerabdare sa va cunosc!  :bow:
Zile senine si linistite tuturor!

Offline amywine

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 6
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4469 : Luni, 09 Mai 2022, 09:38 »
 Salutări tuturor și bine v-am găsit!
 Sunt Dana din Suceava. Sper că voi petrece clipe minunate alături de voi!
 Ne vedem pe traseu!