Autor Subiect: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!  (Citit de 967574 ori)

0 Membri şi 4 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline Vlad Softistul

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 4
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4425 : Miercuri, 17 Noiembrie 2021, 19:32 »
Apreciez foarte mult caldura cu care m-ati primit si atentia acordata.
Ah,acum inteleg scopul grupului… e ceva rar intalnit!!!
SINCER, eu am mai mare nevoie de o partenera, decat de socializare. Cum am vazut deja ce draguti sunteti, imi permit sa fac un apel acum la voi:
Daca cineva cunoaste o potentiala partenera pt mine (ruda/colega/vecina) va rog mult sa ma contacteze deci la vlad.softistul@gmail.com.
Am 34 ani, sunt brunet, ochii negri, 1,75m/80 kg, sunt divortat, am iubit-o, dar am un defect f mare: nu am vila si nici masina bengoasa. Nu fumez, beau ocazional si merg cu bicicleta, imi place sa calatoresc, dar am f putin timp, lucrez f mult pina seara tarziu.
Va multumesc anticipat si … keep in touch!
 :pleasantry:

Offline AtenaM

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 9
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4426 : Joi, 18 Noiembrie 2021, 09:00 »
Buna dimineata!
Atena ma numesc, din com. Berceni, Jud Ilfov, in zona de sud a centurii Bucuresti, 53 de ani, varsta nu are legatura cu mine 8), divortata de vreo 4 ani, sunt programator IT, m-am alaturat grupului, am citit despre el, imi place ideea, pare ceva minunat si ma bucur ca sunt aici! :)



Offline ave caesar

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 120
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4427 : Luni, 22 Noiembrie 2021, 19:19 »
Bun venit, anailil !

Offline ave caesar

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 120
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4428 : Luni, 22 Noiembrie 2021, 19:21 »
Bun venit si tie, Atena !

Offline AtenaM

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 9
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4429 : Miercuri, 24 Noiembrie 2021, 06:17 »
Multumesc mult! :)

Offline costi31

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 604
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4430 : Joi, 25 Noiembrie 2021, 00:22 »
Bună seara ! :)
După câte reguli , răspunsuri și nu doar pe acest subiect cât și la altele văd că este un bădăran care dorește altceva ... Nu-i rău ,doar pare că am fi altceva .  Și dacă aș cunoaște pe cineva oricum nu îl recomandă nimeni !Nu suntem matrimoniale !
Cum am spus bun venit tuturor celorlalți , așa putem să-i spunem că nu-i bine venit lui Vlad Softistul , cred că se știe de ce...  :thumbdown:
Bine că este doar el !  :knuppel2:


Offline costi31

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 604
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4431 : Vineri, 10 Decembrie 2021, 23:09 »
 Bună seara , Sper că nu afectează cu nimic prezentarea noilor intrați , bine ați venit ! Vă doresc calatorii  palpitante cu oameni frumoși , voioși și plini de viață .
Abia aștept să ne cunoaștem , vă salut cu mare drag !  :thumbup:

Offline July

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4432 : Marți, 14 Decembrie 2021, 00:08 »
Buna seara! Felicit inițiatorii acestui proiect! Mi se pare grozava ideea și de aceea nu am stat mult pe gânduri și m-am alăturat grupului. Va spun tuturor bun găsit și activități minunate împreuna! Cine sunt eu? Un om cu bune și rele, cu trecut și viitor, căruia ii place sa trăiască in prezent. Sunt psiholog, am 53 ani, divorțată, doi copii, moldoveanca din Barlad, îmi place sa descopăr frumosul din oameni și iubesc sa călătoresc.

Offline Biscuit

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4433 : Duminică, 19 Decembrie 2021, 11:32 »
Buna dimineata!
Cu ceva timp in urma, am mai fost pe aici, acum am revnit pentru minunatele excursii organizate și pentru oamenii minunati pe care i-am intalnit!
Biscuit vine de la numele pisicului care tocmai circula pe langa mine si fiind in pana de idei pentru Nikname, l-am adoptat ( sper sa ne se supere).

Offline CrisMeg

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 10
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4434 : Duminică, 19 Decembrie 2021, 14:57 »
Bună,

Sunt Cristina, din Iași, din 1973 :-).
Single din 2010, cu scurte pauze.
Îmi plac excursiile de tot felul, iar în ultimul timp, poate de când cu pandemia, îmi este din ce în ce mai greu să mă sincronizez cu prietenele mele care sunt parte a unui cuplu.
De aceea am revenit în acest forum; am mai vizitat site-ul acum câțiva ani, dar nu am participat la nici un eveniment.

Deja sunt în căutare de persoane din Iași, interesate de excursia din februarie 2022 în Piatra Craiului.
Pe curând,
C

Offline Andrei Alexandru

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4435 : Duminică, 19 Decembrie 2021, 18:26 »
Buna seara, ma bucur ca exista un asemenea loc, unde se pot întâlni si oamenii care nu au pe cineva in viata lor. Ma numesc Andrei Alexandru, am 38 ani, sunt un om normal, cu obiceiuri normale, doresc sa imi fac prieteni noi si sa am suficient timp sa călătoresc alături de voi.
Imi pare bine sa va cunosc virtual si de abia aștept sa va cunosc si in realitate.
Seara faina sa aveți!

Offline Valimaria

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 5
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4436 : Luni, 20 Decembrie 2021, 14:01 »
Bun găsit, prieteni!
Sunt Vali-Maria din Timișoara, „pensioneră”, pesemne ”Bunicuța” grupului, dar cred că  voi fi...acceptabilă”! Doar și Moș Crăciun poate fi „cool” pentru toți!
Zile senine!

Offline CRIS70

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4437 : Duminică, 02 Ianuarie 2022, 18:29 »
Buna seara si bun gasit in noul an pe care il doresc minunat tuturor.M-am inscris de curand in grupul vostru frumos,mi-ar fi placut sa va fi descoperit mai demult,ideea voastra este absolut minunata.M-am inscris si in excursia in Mica Elvetie,din pacate in momentul in care am efectuat plata locurile erau ocupate dar ,daca renunta cineva la loc sunt tare dornica sa ma alatur grupului asa ca am lasat avansul in contul agentiei de turism.O sa urmaresc aici, pe forum,poate am noroc.Dupa cartea de identitate am 51 de ani,dupa emotii cred ca doar vreo 15,copiii(2 la numar) ma contrazic si ma incurajeaza sa zbor.Va doresc vacante placute cu oameni frumosi si zambitori!

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13226
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4438 : Marți, 04 Ianuarie 2022, 06:58 »
Bine ati venit!  :flori: - tuturor celor nou intrati in club. Va doresc sa gasiti aici ceea ce va asteptati si doriti de asemenea sa aveti un an nou minunat, cu prieteni multi in jur.

Offline jordache

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #4439 : Joi, 06 Ianuarie 2022, 20:19 »
Buna seara si bine v-am gasit! Sunt nou aici, m-am si inscris pentru excursia din februarie la Paltinis si de-abia astept sa am prima experienta in interiorul acestui numeros grup! :)