Autor Subiect: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!  (Citit de 985808 ori)

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline Laur

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 249
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3735 : Sâmbătă, 09 Iunie 2018, 01:51 »
Pai na, asteptam si eu sa vaz unde o incadram. Acum stiu. E la gradinita la mine, la grupa mijlocie :giggle:
Asa ca Fluturas, ai grija sa nu sperii baietii mai mari! ... sau mai bine sa-i sperii! M-am sucit ;D
Daca ne urmaresti de doi ani, e clar ca nu te superi. Deja ar trebui sa ne stii care si ce coacem pe aici. :)

Dar oare de ce toata lumea ne urmareste din umbra? ... ???
Everthing will be ok in the end. If it's not ok, then it's not the end.

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3736 : Sâmbătă, 09 Iunie 2018, 07:42 »
Mai gandeste-te, Laur. Eu zic ca 30 inseamna grupa mica :))))))

Nina, maxim raspunsul tau!
Se pare ca, in timp ce eu ma lupt cu hostinguri, contracte de finantare blablabla, adica chestii al care nu ma pricep dar tre sa invat repede, a aparut un val de nou-intrati intampinati cum se cuvine de un val de "veterani"
Super treaba!
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline costi31

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 605
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3737 : Sâmbătă, 09 Iunie 2018, 12:09 »
Heeei ! La parinti nu mai avem '' reprezentant'' ?  :giggle: Ca nu l-am mai vazut demult pe forum...  :help:  :)
Bine ai venit Mihaela77, banuiesc ca mergeti impreuna in tabara din Brasov, zile senine s-aveti !!! :flori:

Offline Fluturas88

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 18
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3738 : Sâmbătă, 09 Iunie 2018, 22:22 »
Buna seara dragilor,nu m-am exprimat eu bine,site-ul cu excursiile il urmaresc de doi ani,nu forumul,dar nu e asta o problema,pentru ca vom vorbi de-acum incolo si cu timpul o sa vad ce va coace mintea:)),chiar sunt curioasa. As vrea sa va intreb ceva. Sunt cea mai mica din grup? Am vazut ca mai sunt pers in jur de 30 de ani,dar banuiesc ca sunt putine aceste persoane. Eu oricum ma simt bine intre toate varstele asa ca ce ziceti daca facem un chef in seara asta?)

Offline Laur

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 249
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3739 : Duminică, 10 Iunie 2018, 00:59 »
Relax! Avem si grupa mica si cresa ;D
Vad ca te-ai si apucat de speriat baietii. Bravo! ... chef zici? Poate unul virtual :)
Ideea nu e rea, dar din pacate nu functionam asa. Si chiar daca am functiona, pana vad potentialii clienti, expira oferta :-\
Aici se palavrageste ... (mai putin decat ar trebui), se planifica excursii, se coc tot felul de idei ... chestii dintr-astea.
Asa ca spor la palavrageala, ca ducem lipsa de clienti/cliente! :flori: (florile sunt pentru cliente :buck2:)

Vei avea ocazia sa-i cunosti pe unii de pe forum, mergand in excursii si nimic nu te opreste sa tii legatura cu cine doresti.
Insa aici nu se dau detalii confidentiale. Nici n-ar fi ok. Fiind un forum public, s-ar putea transforma in situatii neplacute.
Everthing will be ok in the end. If it's not ok, then it's not the end.

Offline Fluturas88

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 18
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3740 : Duminică, 10 Iunie 2018, 07:57 »
Cine sunt baietii de care tot pomeniti?:)) Sa ii sperii? Pai de ce? Dar decat sa ma sperie ei pe mine e mai bine asa. Multumesc pentru sfat,ok,o sa palavragim cat se poate de mult,chiar vreau sa vad cine ma poate intrece:)),nu de alta dar vorba aia"sunt cu gura mare":)) Si sa stiti ca nu e rau sa fiu din nou la grupa mica,asa ma simt din nou copil.:)

Offline lucyboy77

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3741 : Duminică, 10 Iunie 2018, 09:33 »
Buna seara si bine v-am gasit!
Buna Laura
Cum esti astazi?

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3742 : Duminică, 10 Iunie 2018, 09:47 »
Vezi, Laur, ce patesti daca nu ma lasi pe mine sa fiu responsabila cu stricatul chefului?  :angel: Ti se adreseaza fetele din grupa mica cu dumneavoastra...  ::)  :whistle:  :2funny:


Lucyboy77, daca nu gresesc eu, tocmai te-ai adresat lui Laur, cu un a in plus... :magic:


Pentru Fluturas88 si alti interesati, topicul pentru palavrageala fara tema e la capatul linkului: http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,86.2475.html
Va asteptam cu drag si pe subiectele cu tema si pe cele fara tema. :)
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Laur

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 249
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3743 : Duminică, 10 Iunie 2018, 11:47 »
Alis, prefer sa cred ca Fluturas s-a adresat la plural :P
Lucyboy chiar a raspuns la un post din 2010 si nu eram io :magic:

Fluturas, se pare ca baietii stau la umbra :-\
Neah ... ai vrea tu la grupa mica ;D
Si da, topicul pentru vorbarete este http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,86.2475.html
Everthing will be ok in the end. If it's not ok, then it's not the end.

Offline Fluturas88

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 18
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3744 : Luni, 11 Iunie 2018, 10:24 »
Asa este,m-am adresat la plural. Si baietii de ce stau in umbra? Le este frica sa iasa la lumina? Hei,baieti! Nu va fie teama sa va aratati ca nu va fac nimic rau:)). Nu sunt asa de rea.

Offline oviarad

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 417
  • barbat serios gasit prieteni, cine i-a pierdut :)
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3745 : Luni, 11 Iunie 2018, 11:45 »
Promisiuni  de acest fel am mai auzit noi, Fluturas88, crezi ca degeaba suntem singuri  :D :D
Va dainui doar ce-am iubit cu-adevarat , cenusa-i restul

Offline ioanabil

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 240
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3746 : Marți, 12 Iunie 2018, 13:44 »
Flutars88. Baietii nu stau in umbra sunt la vedere, dar sunt foarte putini. :magic:
Oviarad daca esti mereu ocupat cum sa te gaseasca fetele?

Offline Violetam

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3747 : Marți, 12 Iunie 2018, 21:11 »
Bună tuturor! Sunt Violeta am 32 de ani și sunt din Cluj. Am dat întâmplător de acest forum căutând idei de vacante pentru cei singuri și pot spune ca m-a atras din prima clipa discuțiile de pe forum. Îmi place sa cunosc oameni și locuri noi chiar dacă sunt puțin mai timida. Sper ca se accepta și astfel de oameni  ;)
Sper sa reușesc sa particip la excursiile organizate. De 2 zile ma delectez seara cu discuțiile de pe forum sa pot face o alegere. Îmi păreți niște oameni minunați care faceți un lucru grozav! 
O seara faina!

Offline ioanabil

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 240
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3748 : Miercuri, 13 Iunie 2018, 10:22 »
Bine ai venit Violetam te asteptam printre noi, participarea la o excursie se poate transforma intr-o ocazie frumoasa de a ne cunoaste, iti sugerez Minivacanta in Ardeal are cate un pic din toate si mai sunt inca locuri. :dance:

Offline oviarad

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 417
  • barbat serios gasit prieteni, cine i-a pierdut :)
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3749 : Miercuri, 13 Iunie 2018, 17:59 »
Iti recomand alaturi de  Ioanabil, Felixul adica petrecere zona de vest aici e un prilej foarte bun pentru o prima actiune cu Singles Camp
Va dainui doar ce-am iubit cu-adevarat , cenusa-i restul