Autor Subiect: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!  (Citit de 985769 ori)

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

Offline Florismn

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3315 : Vineri, 27 Octombrie 2017, 15:41 »
Buna , tuturor !

Sunt nou intrata , in acest grup , de altfel este prima experienta de genul acesta ... si sunt din Braila.

Offline Boholteanu Gabriela

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 6
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3316 : Sâmbătă, 28 Octombrie 2017, 10:37 »
Buna ziua si salutari membrilor SC.
Eu sunt Gabriela, sunt single si sunt pentru prima data prezenta intr-un astfel de grup din dorin?a de a participa la ac?iuni  alaturi de oameni asemenea mie. Doresc sa felicit pe dl. Cindea pentru inspira?ia de a crea acest grup si pentru d?ruirea de care da dovada.
Mul?umesc.
G🌀🌹

Offline Yoko

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3317 : Sâmbătă, 28 Octombrie 2017, 23:06 »
Buna seara , ma numesc Maria , sunt nou venita in comunitate bine v-am gasit....sunt un om normal , am 48 ani ,imi plac dansul , cantul si voia buna si chiar cred ca fiecare este liber sa faca ce-i place cate vreme nu-i deranjeaza pe cei din jur ,intr-o oarecare limita a bunului simt desigur.

Offline Matias Camelia

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 76
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3318 : Luni, 30 Octombrie 2017, 23:19 »
Florismn, Gabriela, Maria, bine ati venit!

Sper sa ne intalnim in excursii si la petreceri!

Offline Yoko

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3319 : Miercuri, 01 Noiembrie 2017, 07:36 »
Buna dimineata,multumesc pt.urare  asta este si intentia mea.. si mai mult decat probabail este ca voi opta pt,seara de Revelion prima data :D

Online admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13270
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3320 : Luni, 06 Noiembrie 2017, 07:41 »
Multi, multi noi in grupul nostru! Ma bucur mult ca ne-ati gasit si va spun bine ati venit!  :flori:

Ce am vazut in ultima perioada schimbat, este timpul de expectativa. Foarte imbucurator pentru mine, este ca acesta s-a redus mult, cei nou intrati nu mai asteapta uneori luni de zile sau chiar ani pana sa faca pasul in off line. Citesc ceea ce organizam si daca cred ca ceva li se potriveste, se inscriu. Nu mai stau sa urmareasca ce se intampla in grup, sa se lamureasca, sa prinda curaj, durata de la inscrierea in grup pana la cea intr-o actiune este scurta.

Explicatia sta cred in faptul ca avem acum un istoric bogat, ca multa lume ne cunoaste, ne recomanda. Asta conteaza si ma bucura mult in contextul in care din pacate increderea in organizatorii turistici din Romania a scazut mult mult de tot de o vreme incoace.

Offline Vio7

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 22
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3321 : Luni, 06 Noiembrie 2017, 20:41 »
Buna seara tuturor,
 Ma numesc Violeta si subscriu la cele scrise mai sus. Sunt new entry si dupa cele vazute aici....in nici macar o zi....m-am hotarat sa va cunosc....fapt pentru care, m-am inscris la petrecerea de Revelion  *|* *|* *|*. Sa auzim numai de bine!

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1512
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3322 : Miercuri, 08 Noiembrie 2017, 10:28 »
Bine ai venit, Laurentiu, eu cred ca o sa iti placa si sigur vei dori sa mai participi si la alte actiuni.
 Felicitari pentru felul in care te-ai prezentat, pentru deschidere si, nu in ultimul rand, pentru ca ai inteles cum functioneaza forumul  :thumbup:
Totusi, ar fi bine sa adresezi intrebarea si pe firul de discutie al actiunii de la Bran, sigur vor fi doritori  *|*

Offline Rentzi

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 482
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3323 : Miercuri, 08 Noiembrie 2017, 14:04 »
Bine ai venit, Laurentiu, eu cred ca o sa iti placa si sigur vei dori sa mai participi si la alte actiuni.
 Felicitari pentru felul in care te-ai prezentat, pentru deschidere si, nu in ultimul rand, pentru ca ai inteles cum functioneaza forumul  :thumbup:
Totusi, ar fi bine sa adresezi intrebarea si pe firul de discutie al actiunii de la Bran, sigur vor fi doritori  *|*

??   :o   

Offline krondia

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 1512
  • Diana Lupu - Echipa Singles Camp & Travel
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3324 : Miercuri, 08 Noiembrie 2017, 14:21 »
Era vorba de acest anunt, care a fost mutat intre timp pe topicul de la Bran

Salutare de la mare oameni frumosi si dragi!!! Sunt Laurentiu din Constanta, m-am inscris pe data de 06.11.2017
cu o mare bucurie (sper sa nu fiu dejamagit) ca nu mai sunt SINGUR si deja pe 17.11.2017 sunt la Bran sa va gatesc o
saramura de peste daca se poate!!!(pestele il aduc tot eu dar sa stiu cate persoane suntem) :yeah:

Offline noiembrie

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 759
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3325 : Miercuri, 08 Noiembrie 2017, 14:38 »
Asteptam aceasta reactie...o ador,palpitant...
La cat mai multi domni !

Offline Rentzi

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 482
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3326 : Miercuri, 08 Noiembrie 2017, 21:59 »
@Krondia - multumesc pentru clarificare.
@Noiembrie - sa inteleg ca asteptai cu nerabdare (stateai la panda, chiar) ca cineva (un barbat?) sa-si exprime nedumerirea? Hmmm... "palpitant"...!

Offline noiembrie

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 759
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3327 : Vineri, 10 Noiembrie 2017, 10:09 »
Nedumerire ...zici ! :angel:

Offline CristianaT

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3328 : Vineri, 10 Noiembrie 2017, 10:31 »
Buna diminea?a! Conform ?i nimerise utilizator, Cristiana este numele meu. In toat? investea aceasta mi-a pl?cut, in primul rând, ideea organiz?rii acelor excursii la care sper sa ajung ?i eu anul urm?tor. Felicit?ri organizatorului grupului/forumului. O zi frumoasa!

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Noi cei vechi ne-am prezentat aici. Fa-o si tu!
« Răspuns #3329 : Sâmbătă, 11 Noiembrie 2017, 08:45 »
Bine ai venit CristanaT!
Da, cred ca aproape toti suntem de acord cu tine, ca e o super idee acest proiect!
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.