Excursii si evenimente > Feed-back-uri, impresii, fotografii din excursiile si vacantele noastre

Farmecul Italiei de Sud. Amalfi, Capri, Ischia 27 sept - 6 oct 2021

<< < (5/6) > >>

anca.aka:
Multumesc mult pt informatii! Fara ajutorul in navigare prin  complicatenia organizatorica ar fi fost f greu pt mine, pt ca mai mereu sunt in criza de timp   *|*

admin:
Rasarituri si amurguri magice, pitoresc si farmec in Italia de sud. O vacanta in care am trait fiecare moment cu emotie si bucuria de a putea oferi. Dimineata asta am simtit-o ca pe ceva special, la fel cum a fost un alt moment, cu un nene ce dadea mancare porumbeilor. O sa va arat si acea filmare, acum, in imagini plaja din fata hotelului, la orele diminetii...O apa calda si parca moale, soarele lenes dar cald de toamna, valurile domoale si linistea...Minunat loc, fermecator chiar...

Tania55:
Multumim Gigi pentru locurile frumoase pe care ai ales sa ni le arati. M-am simtit ca intr-un vis frumos si cald pe care vreau sa-l pastrez cat mai mult timp.

admin:
A fost cu toata emotia si placerea Tania! Sunteti oameni tare faini si meritati lucruri minunate. De fiecare data asez totul in fata si incerc sa pregatesc cat mai aproape de perfectiune, pentru ca acolo unde mergem sa va pot oferi cat mai multe, fara emotia ratarii, intr-o prezentare care sa va fie comoda dar si interactiva. Pentru a si vizita, dar si a socializa cat mai usor. Aproape 12 ani de satisfactii trebuie rasplatiti celor care au fost de "vina" pentru asta. Asa ca ofer tot ceea ce stiu si pot.

Iti multumesc tie Tania pentru...multumiri, tie si tuturor celor care mi-au aratat, mi-au scris sau m-au sunat.  :flori:

Acum, pentru ca am fost impreuna la Pompeii si pentru ca va spuneam ca exista o remodelare a ceea ce a fost odata acel formidabil oras, va recomand sa vedeti acest filmulet:

admin:
Undeva pe malul marii, in Forio, un om hranea porumbeii. Cu siguranta ca il cunosteau, din moment ce se asezau atat de curajos si cu incredere, pe mainile lui.

Navigare

[0] Indexul de Mesaje

[#] Pagina următoare

[*] Pagina precedentă

Du-te la versiunea completă