Excursii si evenimente > Feed-back-uri, impresii, fotografii din excursiile si vacantele noastre

Farmecul Italiei de Sud. Amalfi, Capri, Ischia 27 sept - 6 oct 2021

<< < (3/6) > >>

admin:
Daca ati anuntat agentia este suficient. Se ia act de renuntare si se urmeaza clauzele contractuale. Reprogramarea nu este posibila, toate posibilitatile si conditiile de renuntare sunt prezentate pe site si pot fi oricand consultate.
Nota. Agentia ofera ajutor atunci cand e posibil, intotdeauna a incercat sa rezolve anumite situatii. Raspunsul pentru un astfel de ajutor nu poate insa veni mai devreme decat ziua plecarii, pt ca doar atunci se cunoaste situatia finala si daca se mai poate face ceva pt renuntator. Daca nu, ramane incadrarea in conditii contractuale.

Tania55:

--- Citat din: Tania55 din Duminică, 05 Septembrie 2021, 21:21 ---Grup frumos ... eu zic sa va faceti si Card European de Sanatate. Cred ca se poate si online. Trimiteti la Casa Judeteana de Asigurari de Sanatate, copia buletinului (CI) , o adeverinta de la servici, de unde sa reiasa ca sunteti persoana asigurata (ca s-a platit fondul de sanatate la zi ) sau copia cuponului de pensie. In aceasta solicitare sa scrieti tara si perioada excursiei si cine este medicul de familie al vostru. Dupa o saptamana ar trebui sa primiti cardul prin posta. Sa ne vedem cu bine.  :)

--- Terminare citat ---


Unele Case de Asigurari de Sanatate solicita doar copie buletin (CI), ex. : CAS Brasov !

Bon Voyage:
Un loc disponibil intr-o camera dbl la barbati.

admin:
M-am intors din Zanzibar si toata atentia mea este acum indreptata spre aceasta excursie. Astazi am sa lucrez la un Email pe care-l voi trimite deseara tuturor participantilor. Veti gasi acolo mai multe informatii, detalii si recomandari care va vor ajuta in pregatirile pentru plecare.

anca.aka:
Buna ziua. Nu stiu daca am inteles bine, dar in eventualitatea ca ne vaccinam zilele acestea cu o prima doza din vaccinul Pfizer sau Moderna se poate emite un certificat verde valabil pana la data efectuarii celei de-a doua doze? Sau oricum in aceste conditii trebuie sa ne testam?

Navigare

[0] Indexul de Mesaje

[#] Pagina următoare

[*] Pagina precedentă

Du-te la versiunea completă