Autor Subiect: Plimbari in “Targul Iesilor” si degustare de vinuri in R.Moldova 4 - 6 octombrie  (Citit de 19254 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline costi31

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 604
Salutari dragilor ! pe ruta Roman / Iasi mai merge cineva ?  ;)

Offline luminitaciobanu

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 44
Buna! Da, asa se pare, ca s ar fi suplimentat locurile si ca sunt 40. Dar mai scrie ca pt cei din tara sunt 20, iar pt cei loco sunt 14. Cum e de fapt? Am putut face rezervarea locului, deci sper ca e ok. Weekend fain!

Offline Ciaglic Alexandru

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 28
Costi, eu desi, oarecum local (fiind din Piatra Neamț), tocmai ce am achitat pachetul complet, cu doua nopți de cazare. Ar fi fost păcat sa nu "degustez" vinurile moldovenești, doar ca sa pot conduce, spre casa...Deci, poți alege oricare din cele doua opțiuni...

Offline costi31

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 604
Alexandru , asta cu degustarea m.a incurcat un pic si pe mine  :giggle: dar am vazut ca am masina spre Roman  seara asa ca raman doar la varianta de o zi ...
Salutari tuturor , sa ne vedem cu bine !  :flori:  :thumbup:

Offline costi31

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 604
Salutari din nou ! rectific ....ramane pachetul complet ! Scuze ca nu eram prea hotarat la inceput dar dupa recomandarile Lidiei am ajuns la concluzia ca este mai bine asa , deci ne vedem pe 4 oct. la hotel !  *|*
Alexandru daca pleci cu masina personala poate ma iei si pe mine de la Roman ,  macar sa stiu cu cine degust vinurile   :giggle: multumesc anticipat !
Zile frumoase tuturor !  :kissing: :love: :love: :love:

Offline Onix

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 245
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Plimbari in “Targul Iesilor” si degustare de vinuri in R.Moldova 4 - 6 octombrie
« Răspuns #20 : Duminică, 01 Septembrie 2019, 12:04 »
Eu plec din Brăila, dacă sunt persoane din apropiere care doresc să meargă, mai sunt locuri libere in masină.....două mai precis  ;)

Offline Camelia M

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 54
Re: Plimbari in “Targul Iesilor” si degustare de vinuri in R.Moldova 4 - 6 octombrie
« Răspuns #21 : Duminică, 01 Septembrie 2019, 13:51 »
Buna! Eu vin la Iasi din 3 octombrie. Vad ca si-au anuntat participarea persoane pe care le cunosc din alte excursii SC. Abia astept sa ne revedem!

Offline Ciaglic Alexandru

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 28
Re: Plimbari in “Targul Iesilor” si degustare de vinuri in R.Moldova 4 - 6 octombrie
« Răspuns #22 : Duminică, 01 Septembrie 2019, 15:23 »
Costi, eu lucrez in domeniul geotehnic...adică, șantierist! Nu pot estima acum, ce probleme vor fi pe 4 oct. in șantierele de care ma ocup, majoritatea fiind in Roman. Daca nu vor fi probleme, voi pleca in jurul orei 12,00 din Piatra Neamț, sa ajung pana in ora 14,00 la hotel. Daca vor fi probleme...voi ajunge la hotel, in salopeta, casca, bocanci etc...fara o ora precisa. Presupun ca la un hotel de 4*, apa calda funcționează non-stop... Deci, doar pe 4 octombrie, după ora 10,00 voi putea cunoaște exact când ajung in Iasi. Daca nu te grăbești, cu mare placere, putem călători împreună.

Offline costi31

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 604
La mine nu.i problema , am microbuz din ora.n ora...ne auzim la tel cand o fi !  :)
O zi frumoasa va doresc tuturor !  :bow:  :flori:  O0

Offline clara39

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 128
  • ..si maine va fi o noua zi.....
Re: Plimbari in “Targul Iesilor” si degustare de vinuri in R.Moldova 4 - 6 octombrie
« Răspuns #24 : Miercuri, 04 Septembrie 2019, 11:37 »
 Buna ziua sunt din Iași daca mai apar locuri pt locali vreau si eu la Cricova 0751780475

Offline ElenaSimona

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Buna ziua, daca vor mai fi locuri, sunt si eu interesata, pentru pachetul complet.

Offline industrialg

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 17
Buna tuturor :) Suntem 2 persoane care vor veni din Brasov. Mai este si altcineva? cu sau fara masina?

Offline maria dumitru

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 12
onix...si  eu  sunt  din  braila  si  daca  mai  ai  loc  in  masina  vreau  sa  merg. nr. tel 0740103143 , te  rog  suna ma  sa mi  spui

Offline danics

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 3
Buna ziua!
Am un loc fara cazare pentru "Targul Iesilor", daca doreste cineva. Eu nu mai pot merge.
Daca este cineva din Bucuresti, am si bilet de tren dus-intors.

Offline theo365

  • Sr. Member
  • ****
  • Mesaje postate: 419
 Danics - poti lua legatura deja cu cineva care si-a lasat nr. de telef.
Buna ziua sunt din Iași daca mai apar locuri pt locali vreau si eu la Cricova 0751780475