Arhiva > Calendarul SinglesCamp

Intalnire in Bucuresti: lansarea Calendarului 2017

(1/7) > >>

EmBo:
Pentru lansarea si distribuirea calendarului in Bucuresti organizam o intalnire sub forma unei "Seri de Poveste".
In cadrul acestei intalniri, cei care au comandat deja calendare le pot ridica, iar cei care nu au comandat inca le pot obtine pe loc.
Actiunea va avea loc in locatia din Bucuresti aleasa ca loc de desfasurare a "Serilor de Poveste" (o ceainarie din centru), timp de 2-3 ore, vineri 23.12.2016, ora 19.30. Vom avea proiectii video si fotografii realizate in actiunile SinglesCamp&Travel din anul acesta (2016).

Rog pe cei care vor sa participe la acest eveniment sa se inscrie cu prenumele si initiala numelui pe lista:

1. Emil B.
2.
3.
...

Pentru cei care se inscriu, va rog sa trimiteti un email pe adresa singlescamp@mail.com pentru a va transmite detaliile locatiei. Specificati in email numarul de calendare (de perete si/sau de birou) pe care il doriti.

noiembrie:
Decembrie e o luna de bilant...adunam bune si rele...tragem linie si vedem ce  rezultat avem, economistii din SC stiu mai bine...
Unii dintre noi au facut eforturi sa creeze punti cat mai trainice intre membrii, sa ofere motivatie,au daruit implicare, timp, emotie
au renuntat uneori la alte proiecte...

Fiecare dintre noi a avut nevoie de putin ajutor in cautarile lui, ce inseamna o clipa daruita de unul , altuia,mai ales ca suntem un grup...

1.Emil B
2. Dana S

almi_gabi:
Vin si eu!  Nu am comandat calendarele;  le voi lua pe loc.  :)

1.Emil B
2. Dana S
3. Gabriela A

Julia:

Salutari tuturor! Abia astept sa vad calendarul!  :)


1. Emil B
2. Dana S
3. Gabriela A
4. Iulia M

pinkpanthere:
1. Emil B
2. Dana S
3. Gabriela A
4. Iulia M
5. Constanta D.

Navigare

[0] Indexul de Mesaje

[#] Pagina următoare

Du-te la versiunea completă