Arhiva > Seri de poveste

Club "Seri de poveste" Bucuresti

<< < (14/14)

costi31:
"Seri de Poveste" sunt cam toate ....zic eu cam peste toata Romania...doar sa ne deplasam un piculet...in orasul de resedinta se face ..  :)  doar daca este vre-un concert extraordinar...sau un eveniment unic !  ;)  Sau pur si simplu spuneti ca vreti ...distractie !  :thumbup:  *|*

Anca B:
Buna Costi!
Se pot împăca dorința de a participa la un eveniment cultural cu distracția şi socializarea.La Hanu lui Manuc sunt 2evenimente de acest gen organizate luna aceasta, unul pe 14 noiembrie si urmatorul pe 15noiembrie ...deci se poate dacă ne propunem şi sunt amatori ...părerea mea.

costi31:
Draga Anca B , cu totii avem dorinte mai exclusiviste , dar cea mai  mare parte sunt deja indeplinite , zic si eu...cu succes chiar !  :)   ;)
Romania este mare si capitala-i da tonul... deci astept oferta pe site !   :thumbup:  :dance:
Apropo , mai sunt locuri disponibile la 1 Dec.  si la Revelion pt. anul acesta, tot "Seri de poveste " vor fi GARANTAT ! 
Va puup !  :smitten:

Vladi:
Si eu as dori o derogare de la conditia cu 3 participari. Multumesc.

Vladi:
Recomand Club Victoriei. Este pe Calea Victoriei fostul club spice. Adica fosta casa de moda Venus. E un club cochet, acolo fac Salsa si Bachata Marti si Joi. Deci as zice ca ziua de Luni sau Miercuri ar fi perfect. Costuri mai mici decat pe sfarsit de saptamana. Daca doriti sa discut cu patronul imi spuneti. Astept mesaj in Privat. Si rog sa acceptati pt mine derogare la regula cu 3 participari. Ma implic in organizare, cu placere daca este nevoie. Multumesc.

Navigare

[0] Indexul de Mesaje

[*] Pagina precedentă

Du-te la versiunea completă