Arhiva > Seri de poveste

Ce sunt "Serile de poveste"

<< < (9/9)

noiembrie:
Frumos...o locatie pentru indragostiti...ca noi, de natura si off road in Apuseni.

michaela.mami:

--- Citat din: noiembrie din Miercuri, 19 Octombrie 2016, 09:37 ---Frumos...o locatie pentru indragostiti...ca noi, de natura si off road in Apuseni.

--- Terminare citat ---
doar melodia variantei "iarna" te duce cu gandul la indragosteala.... dar e un loc perfectg pt activitati ... eu am fost la o intalnire pilates & cangoo jumps.... dupa cum vezi, este loc pt foc de tabara, pt gratare, drumetii... si in filmari nu apare cascada... pe stanca de langa bazin este cascada..... loc perfect pentru discutii , poezii si cred ca si Bacovia s-ar fi simtit bine acolo.... :p

admin:
"Seri de poveste" a fost un proiect pe care l-am dorit si sustinut cu entuziast in 4 orase. Din pacate nu a reusit, nu s-au creat acele nuclee cu care sa ma pot ajuta in organizarea unor intalniri. Am primit intentii, in Bucuresti chiar mi-a fost prezentata o locatie, foarte potrivita, am facut o intalnire, apoi insa totul s-a stins. Ramanem la actiunile pe care le organizam si sunt prezentate in calendarul anual al clubului.

Am inchis subiectele celor 4 topice, pentru ca am vazut ca lasate deschise creaza asteptari.

Navigare

[0] Indexul de Mesaje

[*] Pagina precedentă

Du-te la versiunea completă