Autor Subiect: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!  (Citit de 52938 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline mihamih

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 22
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #45 : Miercuri, 12 Aprilie 2017, 04:56 »
Buna ziua,
AS incepe sa ma interesez pentru petrecerea SCP din constanta pe care vreti sa o propuneti grupului dupa modelul Braila.

Nu am participat acolo, asa ca vreau sa stiu: ce caut?Cazare,masa,durata?

Multumesc.

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #46 : Miercuri, 12 Aprilie 2017, 11:38 »
Bine ai venit mihamih. Deocamdata nu se stiu aceste detalii. Cand va aparea descrierea, vom sti cu totii.
Dar, ceea ce stim cu siguranta e ca aceste petreceri nu sunt pentru noi intrati. Una dintre conditii e sa mai fi participat la cel putin o excursie.
Motivele sunt deja descrise la Braila, Bucuresti...

Asa ca, pentru inceput, inarmeaza-te cu rabdare, citeste putin forumul, alegeti o excursie...
Cum spunea si Misona, cam asta e singura cale sa afli pe unde merg cei din Constanta si sa-i cunosti.
Succes!
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline Whiterose

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Intrebare: au fost situatii in care pentru o anume excursie nu ati reusit sa strangeti un grup si s-a renuntat la acea plecare?

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Cum ti-am raspuns si la celalalt topic de pe "Prezentare nou intrati"  - nu sunt locuri pe cata cerere este...
Whiterose, reiau recomandarea...citeste un pic. Multe raspunsuri le vei afla rasfoind forumul. :food:.
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline ioanabil

  • Full Member
  • ***
  • Mesaje postate: 240
Eu as raspunde, da a fost o situatie in care s-a renuntat la excursie, anul acesta trebuia sa se tina o excursie in zona Fagarasului. si pentru ca nu s-au inscris suficiente persoane  s-a renuntat la ea, in acest caz cei care s-au inscris sunt anuntati de agentie si li se returneaza banii sau ii pot transfera pentru alta excursie, asa cum am facut eu.

Offline georgia52

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 21
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #50 : Sâmbătă, 23 Septembrie 2017, 13:47 »
Buna Constanta sunt Georgia, suntem din acelasi oras si as dori sa ne cunoastem, poate ne inscriem impreuna pentru excursia la Sighisoara!

Offline wonderland

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 4883
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #51 : Joi, 28 Decembrie 2017, 12:01 »
desi sunt suficiente explicatii si pe forum, am zis sa va aduc aici si un articol relativ recent. e de aproape un an, dar nici n-am gasit altul mai nou :)
sunt sintetizate aici si explicatii legate de notiunea de singles,  informatii care ajuta la intelegerea conceptului creat si dezvoltat de Gigi si de care am...profitat multi dintre noi.  :)
http://adevarul.ro/locale/sibiu/tabere-exclusiviste-oameni-singuri-functioneaza-singles-camp-afacerea-turistica-rezervata-strict-romanilor-parteneri-viata-1_56d018595ab6550cb83aafd2/index.html
Ingrijorarea nu alunga amaraciunea zilei de maine, dar rapeste bucuria zilei de azi. Zig Ziglar.

Offline noiembrie

  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 759
  • Bine ai venit in grupul nostru!
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #52 : Joi, 28 Decembrie 2017, 18:23 »
Am mai trecut prin timp,un an.
Da,doar noi trecem,timpul e relativ  si oarecum vesnic.

La ceas de bilant ,consider ca noi,cei ce am ales sa fim singuri,suntem oameni puternici,profunzi
cautatori ai sensului vietii,oameni vii.
Am ajuns sa acceptam ce suntem stiind ca "a fii" e mai mult decat "a avea".
Ne intalnim cat mai multi dintre noi de cate ori se iveste ocazia,pentru "a fii" impreuna.

Offline culdaliliana

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #53 : Marți, 02 Ianuarie 2018, 09:29 »
Buna , sunt Liliana !
La Multi ani si un an nou minunat sa aveti!
M-am asociat acestui grup doar de cateva zile .
De ce sunt singura ? Am ales sa fiu asa pentru a cunoaste cat de mult din mine . Am prieteni, cunostinte , parteneri care imi contureaza viata frumos .
Sunt antrenor de echipa in multinationale , am cam multa scoala pentru ca am ales sa cresc continuu.
Numai bine la toti!

Offline Matias Camelia

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 76
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #54 : Marți, 02 Ianuarie 2018, 17:33 »
Liliana, bine ai venit!
Locul de prezentare este la cealalta usa, ca sa zic asa, dar e bine si aici!

http://forum.singlescamp.ro/index.php/topic,3.0.html


Ce excursii te tenteaza?

Offline culdaliliana

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 2
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #55 : Marți, 02 Ianuarie 2018, 18:14 »
Nu cred ca am preferinte ! Vad ce organizati si daca simt ca ma atrage , accept provocarea.
Imi place muntele, spa-urile , imi plac evenimentele de dezvoltare personala . Imi place sa invat asa ca nu prea ma intereseaza acolo unde consider ca e timp pierdut. Dar nu cred ca voi oferiti timp pierdut!.

Multumesc de intrebare.

Liliana

Offline Matias Camelia

  • Jr. Member
  • **
  • Mesaje postate: 76
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #56 : Marți, 02 Ianuarie 2018, 18:31 »
 Liliana, aici gasesti excursiile pe 2018
 http://forum.singlescamp.ro/index.php/board,57.0.html

 
Excursiile sunt organizate in cele mai mici amanunte, ai sa vezi!

 Cu placere!

 Camelia

Offline armyna

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 1
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #57 : Miercuri, 07 Februarie 2018, 09:38 »
Buna ziua,

Ma numesc armyna, sunt inscrisa de ceva timp aici insa nu am participat la nici o actiune pana acum. Vreau sa aduc  o prietena, singura si ea. Dorim sa participam la petrecerea din 5 mai de la Sibiu insa avem o intrebare privind cazarea: putem fi cazate in aceiasi camera de hotel?

Va multumesc!


Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Mesaje postate: 13275
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #58 : Miercuri, 07 Februarie 2018, 10:02 »
Bineinteles ca da! Repartizarea pe camere se face in primul rand dupa preferinte si doar dupa acea intervine liberul albitru si...noi.  :) Esti noua aici de aceea explic inca un lucru. Fiecare excursie are un topic. Tot ceea ce este legat de acel topic trebuie scris acolo. Aici este un subiect care se refera la conceptul in sine.

Offline Dragos Cosmin

  • Newbie
  • *
  • Mesaje postate: 7
Re: Ai inteles conceptul Singles Camp? Daca mai ai intrebari, pune-le aici!
« Răspuns #59 : Marți, 20 Februarie 2018, 23:52 »
Curiozitatea m-a facut sa dau click pe nume, fotografii, dar spune ca nu am acces sa vad cine-s persoanele respective. Numai admin-ul are acces sau si membrii obisnuiti?  oO